Főoldal » Meccsek » 2023. május 21. » Casa Pia - Estoril

Casa Pia - Estoril 2:2 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 7-én is lesz Casa Pia - Estoril mérkőzés!

Portugál Bajnokság mérkőzés, 33. forduló - 2023. május 21. 19:00
Helyszín: Estádio Dr. Magalhăes Pessoa (Leiria)

Cassiano ('74, 0-1), Fellipe Cardoso ('85, 11-esből, 1-1), Saviour Godwin ('90+6, 11-esből, 2-1), Pedro Álvaro ('90+8, 2-2)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Daniel Leite az egyetlen a mezőnyből, aki hat Casa Pia - Estoril mérkőzésen is szerepelt.

Casa Pia utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Estoril utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Estoril győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Estoril csapatának kedvez (5:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Casa Pia stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Estoril csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben a Casa Pia kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Estoril egyszer sem nyert idegenben és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Casa Pia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Portugál Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Casa Pia 3 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Estoril pedig idegenben kilencszer kapott ki. Tehát a Casa Pia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Casa Pia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Nacional, a Gil Vicente vagy a Braga. Az Estoril gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Boavista Porto, a Famalicao vagy az Academico Viseu. A Casa Pia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Casa Pia 1831., Estoril 442. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Estoril jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Casa Pia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.