Főoldal » Meccsek » 2024. február 25. » Carabobo - Angostura

Carabobo - Angostura 2:1 (1:0)

Venezuelai Bajnokság mérkőzés, 4. forduló - 2024. február 25. 21:00
Helyszín: Estadio Polideportivo Misael Delgado (Valencia)

Juan Apaolaza ('45+1, 1-0), Ronny Maza ('80, 11-esből, 1-1), Franner López ('90+1, 2-1)

Carabobo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Angostura utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Angostura győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Carabobo csapatának kedvez (2:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Carabobo stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Carabobo egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Angostura egyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Angostura az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Venezuelai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Carabobo 1 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Angostura pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján az Angostura szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Carabobo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Hermanos Colmenares. Az Angostura pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Mineros Guyana. Az Angostura erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Carabobo 1173., Angostura 3635. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Carabobo jobb csapatnak tűnik.