Főoldal » Focisták » Zöld-foki Köztársaság focistái

Zöld-foki köztársasági focisták listája

Zöld-foki köztársasági játékosok ABC sorrendben

Adérito
(Trofense)
Adilson Vaz
(Santa Clara)
Armando
(Marítimo II)
Babanco
(Chaves)
Ballack
(Real SC)
Bijou
(Varzim)
Bruno Vaz
(Leixőes)
Cafú
(Freamunde)
Calú
(Gil Vicente)
Carlitos
(Casa Pia)
Carlos
(UNA Strassen)
Carlos Bebé
(Oriental Dragon)
Cecilio Lopes
(Dordrecht)
Celestino
(Atlético CP)
Clé
(Zakakiou)
Dady
(Atlético CP)
Dani
(Hamm Benfica)
Danielson
(Progres Niedercorn)
Delmiro
(Zakakiou)
Dica
(Dumiense)
Dodo
(Al-Ain)
Duba
(Union Omaha)
Dylan Silva
(Belenenses)
Edivandio
(Zimbru)
Edson Cruz
(Trofense)
Elber Evora
(AEL Limassol)
Ely
(Universitatea Cluj)
Ericson
(Vilaverdense)
Ernesto
(Estoril)
Eurico Gomes
(Hamm Benfica)
Evandro
(Operário)
Évora
(Guimaraes)
Eynel Rocha
(Trencín)
Eynel Soares
(Braga II)
Fabio
(LASK Linz)
Fábio Sabry
(Real SC)
Félix Mathaus
(PAE Chania)
Félix Mathaus
(Petrolul Ploiesti)
Figo
(Oriental)
Flavio
(FAC Team für Wien)
Fred
(Castro Daire)
Fufura
(Reynir)
Gege
(Al Feiha)
Gelson Martins
(Olympiakos Pireus)
Gilberto Reis
(Le Mont)
Gilson
(Etar)
Gilson Tavares
(Benfica II)
Graciano Brito
(Elm City Express)
Guy Ramos
(Almere City)
Hélder Suker
(Penafiel)
Héldon Ramos
(Al-Ahli Dubai)
Igor de Barros
(Brockton)
Ivan
(Atlético CP)
Ivan Somada
(Gil Vicente)
Ivanildo
(Santa Clara)
Ja
(Guingamp)
Jailson Moreira
(Jeunesse Esch)
Janício
(Covilha)
Jimmy
(Académica)
Joao Paulino
(Zimbru)
Joao Paulo Fernandes
(Sheriff Tiraspol)
Joazimar Stehb
(Praiense)
Joni de Oliveira
(Panachaiki)
Jorge Djaniny
(Al Fateh)
José Semedo
(KF Tiranë)
José Varela
(Setúbal)
José Veiga
(Macclesfield)
Josi
(Trofense)
Jovane Cabral
(Olympiakos Pireus)
Júnior
(Arouca)
Ka
(Guimaraes II)
Kadú
(Miedz Legnica)
Kay
(Académica)
Kelvin Medina
(Covilha)
Kelvin Pires
(Trencín)
Kévin Oliveira
(Doxa Katokopia)
Kevin Pina
(FK Krasnodar)
Kisley
(Covilha)
Klisman Sousa
(Brockton)
Kuca
(Feirense)
Kukula
(Covilha)
Laurindo
(Mafra)
Léléco
(UD Oliveirense)
Lito
(Atlético CP)
Luis Lopes
(Aberdeen)
Mailó
(Varzim)
Maniche
(Selfoss)
Márcio Rosa
(Vilafranquense)
Marco Soares
(Arouca)
Mateus
(Rio Ave)
Nando
(Pribram)
Nelite Soares
(Elm City Express)
Nelsinho
(Wolverhampton)
Nenass
(Aalesund)
Nené
(Vilaverdense)
Nilson
(Madeira)
Nilton Teixeira
(Brockton)
Nivaldo
(Concordia Chiajna)
Nuno Rocha
(CS U Craiova)
Odair Fortes
(Reims Sainte-Anne)
Papalélé
(Karvina)
Patas Moreno
(Santa Clara)
Patrick
(Uniao Torreense)
Paulo Junior
(Trencín)
Pecks
(Gil Vicente)
Pedro Goncalves
(Wolverhampton)
Pelé
(Falkirk)
Pina
(Ermis Aradippou)
Platini
(CSMS Iasi)
Platiny
(Gil Vicente)
Ponck
(Moreirense)
Raly
(Arandina)
Rambé
(CS U Craiova)
Ricardo
(Feirense)
Ricardo Gomes
(Al Shamal)
Ridel Monteiro
(Teutonia Ottensen)
Rilton Carvalho
(Brockton)
Rodolfo Lima
(Vihren Sandanski)
Rodrigo Lima
(Braga II)
Romário Andrade
(Cova Piedade)
Romário Carvalho
(CF Os Belenenses)
Ronny
(Hamm Benfica)
Rony Cruz
(Farense)
Rony Santos
(Lietava Jonava)
Rudy
(Marítimo)
Ryan Mendes Da Graca
(Fatih Karagümrük)
Samir
(Feirense)
Sandro Mendes
(Valladolid)
Sidnei
(Bravos do Maquis)
Silvino Soares
(Ido-Ambacht)
Sténio
(Ventspils)
Steven Fortes
(Quevilly)
Steven Pereira
(Sumgayit Shekher)
Stopira
(Videoton)
Thierry Graca
(Doxa Katokopia)
Tiago Gomes
(Union St. Gilloise)
Tom
(Académica)
Tony Correia
(Onisilos Sotiras)
Totti
(North Carolina)
Toy
(Olhanense)
Tuga
(Mafra)
Vagner
(Radomiak Radom)
Valter
(Santa Clara)
Vandi
(Portimonense)
Varela
(Casa Pia)
Vítor Moreno
(Portimonense)
Vózinha
(Trencín)
Walter Varela
(Chattanooga Red Wolves)
William Andrade
(Hamm Benfica)
Xavier Marques
(Pontarlier)
Yannick Semedo
(Santa Clara)
Yuran Lopes
(Estrela)
Zé Luís
(Farense)
Zimbabwe
(Academico Viseu)