Főoldal » Focisták » Zöld-foki Köztársaság focistái

Zöld-foki köztársasági focisták listája

Zöld-foki köztársasági játékosok ABC sorrendben

Adérito
(Trofense)
Adilson Vaz
(Santa Clara)
Armando
(Marítimo II)
Babanco
(Chaves)
Ballack
(Cova Piedade)
Bijou
(Varzim)
Bruno Vaz
(Leixőes)
Cafú
(Freamunde)
Calú
(Gil Vicente)
Carlitos
(Casa Pia)
Cecilio Lopes
(Dordrecht)
Celestino
(Atlético CP)
Dady
(Atlético CP)
Dani
(Hamm Benfica)
Danielson
(Progres Niedercorn)
Delmiro
(Farense)
Dodo
(Hamrun Spartans)
Duba
(Pittsburgh Riverhounds)
Edivandio
(Zimbru)
Edson Cruz
(Trofense)
Elber Evora
(Feyenoord)
Ely
(Gaz Metan Medias)
Ericson
(Arouca)
Ernesto
(Estoril)
Eurico Gomes
(Hamm Benfica)
Evandro
(Operário)
Évora
(FC Porto U19)
Eynel Soares
(Braga II)
Fabio
(LASK Linz)
Fábio Sabry
(Real SC)
Félix Mathaus
(Academico Viseu)
Figo
(Oriental)
Flavio
(Amstetten)
Fred
(Famalicao)
Fufura
(Reynir)
Gege
(Al Feiha)
Gelson Martins
(AS Monaco)
Gilberto Reis
(Le Mont)
Gilson
(Etar)
Graciano Brito
(Elm City Express)
Guy Ramos
(Almere City)
Héldon Ramos
(Al Taawoun)
Ivan
(Atlético CP)
Ivan Somada
(Gil Vicente)
Ivanildo
(Santa Clara)
Ja
(Guingamp)
Jailson Moreira
(Etzella Ettelbruck)
Janício
(Covilha)
Jimmy
(Académica)
Joazimar Stehb
(Praiense)
Jorge Djaniny
(Al Ahli Jeddah)
José Semedo
(KF Tiranë)
José Veiga
(Macclesfield)
Josi
(Trofense)
Jovane Cabral
(Sporting CP)
Júnior
(Cova Piedade)
Ka
(Guimaraes II)
Kadú
(Miedz Legnica)
Kay
(Alb-Negru)
Kelvin Medina
(Academico Viseu)
Kévin Oliveira
(Ottawa Fury)
Kevin Pina
(UD Oliveirense)
Kisley
(Covilha)
Klisman Sousa
(Hartford Athletic)
Kuca
(Feirense)
Kukula
(Covilha)
Laurindo
(Mafra)
Léléco
(UD Oliveirense)
Lito
(Atlético CP)
Luis Lopes
(Benfica II)
Mailó
(Varzim)
Maniche
(Selfoss)
Márcio Rosa
(Cova Piedade)
Marco Soares
(Feirense)
Mateus
(Rio Ave)
Nando
(Pribram)
Nelite Soares
(Elm City Express)
Nelsinho
(Barcelona)
Nenass
(Aalesund)
Nené
(Vilaverdense)
Nilson
(Madeira)
Nivaldo
(Concordia Chiajna)
Nuno Rocha
(CS U Craiova)
Odair Fortes
(Reims Sainte-Anne)
Papalélé
(FC Porto II)
Patas Moreno
(Santa Clara)
Patrick
(Farense)
Paulo Junior
(Trencín)
Pecks
(Gil Vicente)
Pedro Goncalves
(Wolverhampton)
Pelé
(Falkirk)
Pina
(Ermis Aradippou)
Platini
(CSMS Iasi)
Platiny
(Gil Vicente)
Ponck
(Istanbul Basaksehir)
Raly
(Leioa)
Rambé
(CS U Craiova)
Ricardo
(Feirense)
Ricardo Gomes
(Ittihad Kalba)
Ridel Monteiro
(LSK Hansa)
Rodolfo Lima
(Vihren Sandanski)
Rodrigo Lima
(Braga II)
Romário Andrade
(Cova Piedade)
Ronny
(Hamm Benfica)
Rony Cruz
(Farense)
Rony Santos
(Lietava Jonava)
Rudy
(Marítimo)
Samir
(Feirense)
Sandro Mendes
(Valladolid)
Sidnei
(Recreativo do Libolo)
Silvino Soares
(Ido-Ambacht)
Sténio
(Ventspils)
Steven Pereira
(Academico Viseu)
Stopira
(Videoton)
Thierry Graca
(Doxa Katokopia)
Tom
(Académica)
Totti
(North Carolina)
Toy
(Olhanense)
Tuga
(Mafra)
Vagner
(Nancy)
Valter
(Santa Clara)
Vandi
(Portimonense)
Varela
(PAOK Saloniki)
Vítor Moreno
(Portimonense)
Vózinha
(AEL Limassol)
William Andrade
(Hamm Benfica)
Zé Luís
(FC Porto)