Főoldal » Meccsek » 2022. március 25. » Brazília - Chile

Brazília - Chile 4:0 (2:0)

VB selejtező mérkőzés, Dél-Amerika-zóna, 17. forduló - 2022. március 25. 00:30
Helyszín: Estadio Jornalista Mário Filho (Maracană)

Neymar ('44, 11-esből, 1-0), Vinicius Junior ('45+1, 2-0), Philippe Coutinho ('72, 11-esből, 3-0), Richarlison ('90+1, 4-0)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Claudio Bravo az egyetlen a mezőnyből, aki tizenkét Brazília - Chile mérkőzésen is szerepelt.

(még 10)

2014. jún. 28. 1:1 / tizenegyesekkel 3:2 (1:1)
2013. ápr. 25. 2:2 (1:1)
Chile győzelem

2015. okt. 9. 0:2 (0:0)

Brazília utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Chile utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Inkább Chile győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya Brazília csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben Brazília háromszor nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint Chile háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján Brazília sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a VB selejtező mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Brazília 5 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, Chile pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát Brazília jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben Brazília olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Uruguay, a Kolumbia vagy a Peru. A Chile pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Paraguay, a Salvador vagy a Bolívia. Brazília erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Brazília 678., Chile 1234. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Brazília jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus Brazília válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.