Főoldal » Meccsek » 2017. október 18. » Bayern München U19 - Celtic U19

Bayern München U19 - Celtic U19 6:2 (3:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. október 31-én is volt Celtic U19 - Bayern München U19 mérkőzés!

UEFA Ifjúsági Liga mérkőzés, B csoport - 2017. október 18. 16:00
Helyszín: FC Bayern Campus Platz 1 (München), 600 néző

Frank Evina ('26, 1-0), Felix Götze ('31, 2-0), Robbie Deas ('45+1, öngól, 3-0), Michael Johnston ('61, 3-1), Ewan Henderson ('69, 3-2), Marin Pudic ('74, 4-2), Manuel Wintzheimer ('85, 5-2), Manuel Wintzheimer ('90+3, 6-2)

58%

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.

Inkább Celtic U19 győzelem
Az elmúlt fél évben a Bayern München U19 egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Celtic U19 egyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, az UEFA Ifjúsági Liga mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Bayern München U19 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Celtic U19 pedig idegenben egyszer nyert. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben a Bayern München U19 olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Anderlecht U19. A Celtic U19 pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Anderlecht U19. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Bayern München U19 3512., Celtic U19 5854. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Bayern München U19 jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Bayern München U19 csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.