Főoldal » Meccsek » 2016. január 23. » Barcelona II - Espanyol II

Barcelona II - Espanyol II 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 14-én is volt Espanyol II - Barcelona II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 22. forduló - 2016. január 23. 18:00

Barcelona II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Espanyol II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább Espanyol II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Espanyol II csapatának kedvez (3:2).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Barcelona II stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Barcelona II egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Espanyol II egyszer sem nyert idegenben, ötször játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Barcelona II 2 győzelmet, 4 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Espanyol II pedig idegenben hatszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Barcelona II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Barcelona II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Girona. Az Espanyol II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Gava. A Barcelona II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Barcelona II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Llosetense, az Olímpic de Xativa vagy a L'Hospitalet. Az Espanyol II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a CE Europa, az Olot vagy a Badalona. Az Espanyol II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Barcelona II 484., Espanyol II 1820. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Barcelona II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Barcelona II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.