Főoldal » Meccsek » 2022. november 6. » Baltika Kaliningrad - Alania Vladikavkaz

Baltika Kaliningrad - Alania Vladikavkaz 2:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. május 26-án is volt Alania Vladikavkaz - Baltika Kaliningrad mérkőzés!

Orosz Másodosztály mérkőzés, 17. forduló - 2022. november 6. 15:00
Helyszín: Stadion Kaliningrad (Kaliningrad)

Vladislav Lazarev ('25, 1-0), Gedeon Guzina ('45+2, 2-0), Nikolay Giorgobiani ('90+3, 2-1)

• Ezek a játékosok öt Baltika Kaliningrad - Alania Vladikavkaz mérkőzésen is játszottak: Alan Tsaraev, Khetag Khosonov, Alan Khabalov, Nikolay Giorgobiani, Islam Mashukov, Alan Khugaev, David Shavlokhov, Rostislav Soldatenko.
  • A Baltika Kaliningrad már tizenhét mérkőzés óta veretlen, utoljára 2022. július 17-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Veles verte őket).

Baltika Kaliningrad utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Alania Vladikavkaz utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Alania Vladikavkaz győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 9:9, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok ötször játszottak a Baltika Kaliningrad stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Baltika Kaliningrad csapatának kedvez (6:4).

Az elmúlt fél évben a Baltika Kaliningrad háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alania Vladikavkaz négyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Alania Vladikavkaz az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, az Orosz Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Baltika Kaliningrad 4 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alania Vladikavkaz pedig idegenben ötször nyert, kétszer játszott döntetlent. Ez alapján az Alania Vladikavkaz szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Baltika Kaliningrad olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Yenisey, az Arsenal-Tula vagy a Volgar Astrakhan. Az Alania Vladikavkaz pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Baltika Kaliningrad, az Ufa vagy a Kuban Krasnodar. Az Alania Vladikavkaz erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Baltika Kaliningrad 571., Alania Vladikavkaz 1203. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Baltika Kaliningrad jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus erre a mérkőzésre döntetlent tippelne.