Főoldal » Meccsek » 2023. október 17. » Azerbajdzsán U21 - Luxemburg U21

Azerbajdzsán U21 - Luxemburg U21 3:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. szeptember 6-án is lesz Luxemburg U21 - Azerbajdzsán U21 mérkőzés!

U21 EB selejtező mérkőzés, F csoport - 2023. október 17. 16:00
Helyszín: Azərsun Arena (Bakı)

Nariman Axundzada ('41, 11-esből, 1-0), Rayan Berberi ('45+4, 1-1), Leon Elshan ('54, 1-2), Yohann Torres ('88, öngól, 2-2), Agadadas Salyanskiy ('90+1, 3-2)

• A két csapat 14 éve és 70 napja nem találkozott egymással, utoljára 2009. augusztus 11-én.

Korábbi Azerbajdzsán U21 - Luxemburg U21 mérkőzések:

Azerbajdzsán U21 győzelem

Luxemburg U21 győzelem

2009. aug. 11. 1:2 (1:0)

Azerbajdzsán U21 utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelem
2023. okt. 12. 16:00