Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 27. » Axiopolis - Baia Mare

Axiopolis - Baia Mare 4:5 (0:0)

Román Kupa mérkőzés, rájátszás - 2022. szeptember 27. 18:00
Helyszín: Stadionul Ideal Cernavodă (Cernavodă)

Alexandru Grigoras ('9, 1-0), Florin Chitas ('31, 1-1), Mircea Donca ('32, 1-2), Jhon Mondragón ('37, 1-3), Iulian Carabela ('52, 2-3), George Rusu ('76, öngól, 2-4), Iulian Carabela ('90+2, 11-esből, 3-4), Florin Dane ('90+3, 4-4), Sergiu Ciocan ('96, 4-5)

• A mérkőzésen nagyon sok gól esett, szám szerint kilencet rúgott összesen a két csapat.
  • Hét különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Az Axiopolis egyszer sem cserélt a mérkőzésen (a másik csapat ötször).

Axiopolis győzelem:
10 tipp (20%)
4 tipp (8%)
Baia Mare győzelem:
34 tipp (70%)

Axiopolis utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Baia Mare utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Inkább Baia Mare győzelem
Az elmúlt fél évben az Axiopolis négyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Baia Mare kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Axiopolis sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Román Kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Axiopolis 4 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Baia Mare pedig idegenben egyszer nyert. Tehát az Axiopolis jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Axiopolis olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Agricola Borcea, az Unirea Constanta. A Baia Mare pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Metaloglobus vagy a CSM Satu Mare. A Baia Mare erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Axiopolis 4216., Baia Mare 3756. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Baia Mare jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Baia Mare nyeri ezt a találkozót.