Főoldal » Meccsek » 2019. május 29. » Austria Klagenfurt - Vorwärts Steyr

Austria Klagenfurt - Vorwärts Steyr 2:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. július 22-én is volt Vorwärts Steyr - Austria Klagenfurt mérkőzés!

Osztrák Másodosztály mérkőzés, 29. forduló - 2019. május 29. 19:10
Helyszín: Wörthersee Stadion (Klagenfurt am Wörthersee)

Okan Aydin ('13, 1-0), Kosmas Gezos ('45+1, 2-0), Carlos Badal ('90+3, öngól, 2-1)

Austria Klagenfurt utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Vorwärts Steyr utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Vorwärts Steyr győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Vorwärts Steyr csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben az Austria Klagenfurt négyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Vorwärts Steyr egyszer sem nyert idegenben és ötször kapott ki. A statisztika alapján az Austria Klagenfurt sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Osztrák Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Austria Klagenfurt 4 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Vorwärts Steyr pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Austria Klagenfurt jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Austria Klagenfurt olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Kapfenberg, a Blau-Weiss Linz vagy a Pasching. A Vorwärts Steyr pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Schalding-Heining, az Oedt vagy a Stadl-Paura. Az Austria Klagenfurt erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Austria Klagenfurt olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Kalsdorf. A Vorwärts Steyr gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Amstetten. A Vorwärts Steyr csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Austria Klagenfurt 1684., Vorwärts Steyr 2554. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Austria Klagenfurt jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Austria Klagenfurt csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.