Főoldal » Meccsek » 2023. szeptember 25. » Austin FC - L. A. Galaxy

Austin FC - L. A. Galaxy 3:3 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 27-én is volt Austin FC - L. A. Galaxy mérkőzés!

MLS mérkőzés, alapszakasz - 2023. szeptember 25. 06:25
Helyszín: Q2 Stadium (Austin, Texas)

Alexander Ring ('11, 1-0), Ethan Finlay ('45+6, 2-0), Ricard Puig ('45+2, 11-esből, 2-1), Emiliano Rigoni ('75, 3-1), Dejan Joveljic ('89, 3-2), Michael Barrios ('90+4, 3-3)

Mérkőzés összefoglaló:

• A mérkőzés mind a hat gólját különböző játékos szerezte.
  • Három gól is született a hosszabbításokban, kettő az első félidő, egy pedig a második félidő végén.
  • Volt, hogy az Austin FC két góllal is vezetett, de végül a L. A. Galaxy kiegyenlített.
  • Ezek a játékosok öt Austin FC - L. A. Galaxy mérkőzésen is játszottak: Hector Jimenez, Daniel Pereira, Nick Lima.
  • A L. A. Galaxy utolsó négy mérkőzésén mindig legalább négy gól esett.

Austin FC utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

L. A. Galaxy utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább L. A. Galaxy győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a L. A. Galaxy csapatának kedvez (9:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Austin FC stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a L. A. Galaxy csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Austin FC egyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a L. A. Galaxy egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a L. A. Galaxy az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a MLS mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Austin FC 5 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a L. A. Galaxy pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Austin FC jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Austin FC olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sporting Kansas City, a FC Dallas vagy a Houston Dynamo. A L. A. Galaxy pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Salt Lake, a San Jose Earthquakes vagy a Los Angeles FC. Az Austin FC erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Austin FC olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Chicago Fire, a Real Salt Lake vagy a FC Dallas. A L. A. Galaxy gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Los Angeles FC, az Orlando City vagy a D.C. United. Az Austin FC csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Austin FC 2529., L. A. Galaxy 489. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a L. A. Galaxy jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a L. A. Galaxy nyeri ezt a találkozót.