Főoldal » Meccsek » 2023. augusztus 19. » Augsburg - Mönchengladbach

Augsburg - Mönchengladbach 4:4 (3:3)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. január 21-én is volt Mönchengladbach - Augsburg mérkőzés!

Bundesliga mérkőzés, 1. forduló - 2023. augusztus 19. 15:30
Helyszín: WWK Arena (Augsburg)

Ko Itakura ('13, 0-1), Tomás Cvancara ('27, 0-2), Elvis Rexhbecaj ('29, 1-2), Nathan N'Goumou ('37, 1-3), Maximilian Bauer ('41, 2-3), Sven Michel ('45+7, 11-esből, 3-3), Ruben Vargas ('76, 4-3), Tomás Cvancara ('90+7, 11-esből, 4-4)

• A mérkőzésen rengeteg gól született, az Augsburg négyet, a Mönchengladbach négyet rúgott.
  • A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Hét különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Volt, hogy a Mönchengladbach két góllal is vezetett, de végül az Augsburg kiegyenlített.
  • Patrick Herrmann az egyetlen a mezőnyből, aki 24 Augsburg - Mönchengladbach mérkőzésen is szerepelt.

Augsburg utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Mönchengladbach utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Mönchengladbach győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Augsburg csapatának kedvez (8:7).

Ebből a csapatok háromszor játszottak az Augsburg stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Augsburg csapatának kedvez (5:1).

Az elmúlt fél évben az Augsburg kétszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Mönchengladbach hatszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Mönchengladbach az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Bundesliga mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Augsburg 2 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Mönchengladbach pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Augsburg jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Augsburg olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Ajax, a Werder Bremen vagy az Union Berlin. A Mönchengladbach pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a VfB Stuttgart, az 1860 München vagy a Hallescher. Az Augsburg erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Augsburg olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az 1. FC Köln vagy a Borussia Dortmund. A Mönchengladbach gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a RB Leipzig, a Mainz. Az Augsburg csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Augsburg 367., Mönchengladbach 117. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Mönchengladbach jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus az Augsburg csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.