Főoldal » Meccsek » 2017. november 5. » Aue - Arminia Bielefeld

Aue - Arminia Bielefeld 1:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 4-én is lesz Aue - Arminia Bielefeld mérkőzés!

Bundesliga 2. mérkőzés, 13. forduló - 2017. november 5. 13:30
Helyszín: Erzgebirgsstadion (old), 7.500 néző

Mario Kvesic ('45+1, 11-esből, 1-0), Andreas Voglsammer ('90+1, 1-1)

51%

• A mérkőzés mindkét gólja a a hosszabbításokban született, egy az első félidő, egy pedig a második félidő végén.
  • Martin Männel és Fabian Klos összesen öt Aue - Arminia Bielefeld mérkőzésen szerepeltek.

Aue utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Arminia Bielefeld utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Arminia Bielefeld győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 3:3, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Aue stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Aue négyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Arminia Bielefeld kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Aue sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Bundesliga 2. mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Aue 4 győzelmet és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Arminia Bielefeld pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Aue jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Aue olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Kaiserslautern, a FC Nürnberg vagy a Dukla Praha. Az Arminia Bielefeld pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Rubin Kazan, a Greuther Fürth vagy a FC Nürnberg. Az Arminia Bielefeld erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Aue olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Holstein Kiel, a Fortuna Düsseldorf. Az Arminia Bielefeld gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Holstein Kiel vagy a Darmstadt. Az Aue csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Aue 497., Arminia Bielefeld 595. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Aue jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Aue csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.