Főoldal » Meccsek » 2015. május 3. » Atromitos - Panionios Athen

Atromitos - Panionios Athen 3:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. július 18-án is volt Atromitos - Panionios Athen mérkőzés!

Görög Bajnokság mérkőzés, 33. forduló - 2015. május 3. 18:00
Helyszín: Stadio Peristeriou (Athína)

Stefano Napoleoni ('37, 1-0), Stefano Napoleoni ('90+7, 2-0), Stefano Napoleoni ('90+7, 3-0), Dimitrios Kolovos ('90+7, 3-1)

• Három gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.
  • Az Atromitos összes gólját (három gólt) Stefano Napoleoni szerezte.
  • Ezek a játékosok nyolc Atromitos - Panionios Athen mérkőzésen is játszottak: Eduardo Brito, Elin Dimoutsos.

Atromitos utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Panionios Athen utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Panionios Athen győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Atromitos csapatának kedvez (8:5).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Atromitos stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Atromitos csapatának kedvez (5:0).

Az elmúlt fél évben az Atromitos ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Panionios Athen háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Atromitos sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Görög Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atromitos 9 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Panionios Athen pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az Atromitos jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atromitos olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a PAOK Saloniki, a Panathinaikosz vagy az Asteras Tripolis. A Panionios Athen pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a PAS Giannina, az OFI Heraklion vagy a Niki Volos. Az Atromitos erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Atromitos 269., Panionios Athen 384. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atromitos jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atromitos csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.