Főoldal » Meccsek » 2016. szeptember 17. » Atletico Sanluqueno - Córdoba II

Atletico Sanluqueno - Córdoba II 1:2 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. február 5-én is volt Córdoba II - Atletico Sanluqueno mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2016. szeptember 17. 19:00

Alberto Quiles ('28, 0-1), Pablo Vázquez ('36, 0-2), Jesús Munoz ('55, 1-2)

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Córdoba II győzelem
Az elmúlt fél évben az Atletico Sanluqueno háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Córdoba II egyszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Atletico Sanluqueno sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atletico Sanluqueno 1 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Córdoba II pedig idegenben egyszer nyert és egyszer kapott ki. Tehát az Atletico Sanluqueno jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atletico Sanluqueno olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva. A Córdoba II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a San Fernando. Az Atletico Sanluqueno erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Atletico Sanluqueno 2212., Córdoba II 2150. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Córdoba II jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Atletico Sanluqueno csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.