Főoldal » Meccsek » 2017. február 19. » Atlético Mancha Real - Extremadura

Atlético Mancha Real - Extremadura 1:2 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 26. forduló - 2017. február 19. 11:00

Ángel Gómez ('13, 1-0), Pierre Malong ('65, 1-1), Pierre Malong ('79, 1-2)

Korábbi Atlético Mancha Real - Extremadura mérkőzések:

Atlético Mancha Real győzelem

2016. okt. 2. 3:0 (0:2)

Extremadura győzelem

2016. aug. 31. 0:5 (0:0)

Atlético Mancha Real utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Extremadura utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereség

Inkább Extremadura győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Extremadura csapatának kedvez (5:3).
Az elmúlt fél évben az Atlético Mancha Real egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Extremadura egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Mancha Real sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Mancha Real 5 győzelmet, 2 döntetlent és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Extremadura pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Atlético Mancha Real jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Mancha Real olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Murcia, a Granada II vagy a San Fernando. Az Extremadura pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Melilla, a San Fernando vagy a Linares Deportivo. Az Atlético Mancha Real erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Atlético Mancha Real olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Linares Deportivo, a Mérida AD vagy a Villanovense. Az Extremadura gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atletico Sanluqueno, a Mérida AD vagy a Jumilla. Az Atlético Mancha Real csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Mancha Real 3035., Extremadura 1692. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Extremadura jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Atlético Mancha Real csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.