Főoldal » Meccsek » 2023. március 12. » Atlético Grau - Deportivo Municipal

Atlético Grau - Deportivo Municipal 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. augusztus 14-én is volt Deportivo Municipal - Atlético Grau mérkőzés!

Perui Bajnokság mérkőzés, 8. forduló - 2023. március 12. 19:00
Helyszín: Estadio Miguel Grau de Piura (Piura)

Eduardo Caballero ('90+5, 1-0), Pablo Erustes ('90+6, 1-1)

• A mérkőzés mindkét gólja a a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után született.
  • A játékvezető két piroslapot is kiosztott: Fernando Evangelista és Oslimg Mora játékosoknak.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot és kétszer piroslapot.

Atlético Grau utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

Deportivo Municipal utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Deportivo Municipal győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Atlético Grau csapatának kedvez (6:4).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Atlético Grau stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Atlético Grau csapatának kedvez (5:3).

Az elmúlt fél évben az Atlético Grau egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Deportivo Municipal egyszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Grau sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Perui Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Grau 4 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Deportivo Municipal pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Atlético Grau jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Grau olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Melgar, a Sport Boys. A Deportivo Municipal pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Melgar vagy a Carlos Stein. Az Atlético Grau erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Atlético Grau 2767., Deportivo Municipal 2046. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Deportivo Municipal jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Grau csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.