Főoldal » Meccsek » 2023. január 22. » Atlétic América - FC Santa Coloma

Atlétic América - FC Santa Coloma 0:3 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 10-én is volt FC Santa Coloma - Atlétic América mérkőzés!

Andorrai Kupa mérkőzés, negyeddöntő - 2023. január 22. 14:00
Helyszín: Centre d'Entrenament de la FAF 1 (Santa Coloma)

Virgili ('45+2, 11-esből, 0-1), Mario Mourelo ('54, 0-2), Kilian Grant ('90+1, 0-3)

FC Santa Coloma utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább FC Santa Coloma győzelem

Az elmúlt fél évben az Atlétic América egyszer sem nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a FC Santa Coloma kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a FC Santa Coloma az utóbbi mérkőzéseit.

Az elmúlt egy évben az Atlétic América olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Engordany. A FC Santa Coloma gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Inter Club d'Escaldes. A FC Santa Coloma csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlétic América 11948., FC Santa Coloma 1008. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a FC Santa Coloma jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a FC Santa Coloma nyeri ezt a találkozót.