Főoldal » Meccsek » 2024. február 24. » Atlétic América - Esperanca d'Andorra

Atlétic América - Esperanca d'Andorra 6:3 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 14-én is volt Atlétic América - Esperanca d'Andorra mérkőzés!

Andorrai Bajnokság mérkőzés, 18. forduló - 2024. február 24. 20:30
Helyszín: Centre d'Entrenament de la FAF 1 (Santa Coloma)

Gabriel Leighton Mateos ('27, 0-1), Patrick Hiago ('41, 0-2), Marcel ('53, 1-2), Marcel ('80, 2-2), Marcel ('83, 3-2), David Rodríguez ('88, 3-3), Eric Balastegui ('89, 4-3), Thommy Bejarano ('90+3, 5-3), Eric Balastegui ('90+6, 6-3)

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Két gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.
  • Marcel mesterhármast ért el a mérkőzésen.
  • Az Atlétic América két gólos hátrányból fordította meg a mérkőzést, s végül 6-3-ra nyert.

Esperanca d'Andorra utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereség

Inkább Esperanca d'Andorra győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Esperanca d'Andorra csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben az Atlétic América egyszer sem nyert hazai pályán és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Esperanca d'Andorra egyszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Esperanca d'Andorra az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, az Andorrai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlétic América 1 döntetlent és 7 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Esperanca d'Andorra pedig idegenben egyszer nyert és hétszer kapott ki. Ez alapján az Esperanca d'Andorra szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Atlétic América olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Pas de la Casa, a Carroi vagy az Ordino. Az Esperanca d'Andorra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Pas de la Casa, a Penya Encarnada vagy az Ordino. Az Esperanca d'Andorra csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Atlétic América 6463., Esperanca d'Andorra 7929. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlétic América jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Esperanca d'Andorra nyeri ezt a találkozót.