Főoldal » Meccsek » 2015. február 22. » Asteras Tripolis - OFI Heraklion

Asteras Tripolis - OFI Heraklion 6:1 (3:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 27-én is volt Asteras Tripolis - OFI Heraklion mérkőzés!

Görög Bajnokság mérkőzés, 25. forduló - 2015. február 22. 14:00
Helyszín: Stadio Theodoros Kolokotronis (Tripoli)

Jeronimo Barrales ('4, 1-0), Jeronimo Barrales ('41, 2-0), Pablo Mazza ('45+1, 3-0), Pablo Mazza ('66, 4-0), Jeronimo Barrales ('79, 5-0), Andreas Lampropoulos ('88, 5-1), Facundo Parra ('90+1, 6-1)

• Jeronimo Barrales mesterhármast ért el a mérkőzésen.
  • Ezek a játékosok öt Asteras Tripolis - OFI Heraklion mérkőzésen is játszottak: Georgios Makris, Alexandros Perogamvrakis.

Asteras Tripolis utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

OFI Heraklion utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Inkább OFI Heraklion győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 8:8, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok háromszor játszottak az Asteras Tripolis stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Asteras Tripolis csapatának kedvez (4:3).

Az elmúlt fél évben az Asteras Tripolis hatszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az OFI Heraklion kétszer nyert idegenben és hatszor kapott ki. A statisztika alapján az Asteras Tripolis sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Görög Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Asteras Tripolis 8 győzelmet és 4 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az OFI Heraklion pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és kilencszer kapott ki. Tehát az Asteras Tripolis jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Asteras Tripolis olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Partizan, a PAOK Saloniki vagy a Xanthi. Az OFI Heraklion pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Panathinaikosz, a Panthrakikos vagy a Niki Volos. Az Asteras Tripolis erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Asteras Tripolis olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Iraklis Saloniki vagy a Tottenham. Az OFI Heraklion gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Veria, a Platanias. Az Asteras Tripolis csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Asteras Tripolis 298., OFI Heraklion 568. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Asteras Tripolis jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Asteras Tripolis csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.