Főoldal » Meccsek » 2023. április 30. » ASEC Mimosas - Monastir

ASEC Mimosas - Monastir 2:0 (1:0)

CAF Konföderációs Kupa mérkőzés, negyeddöntő - 2023. április 30. 18:00
Helyszín: Stade de Bouaké (Stade de la Paix)

Franck Zouzou ('45+1, 1-0), Peodoh Zouzoua ('90+1, 2-0)

• A mérkőzés mindkét gólja a a hosszabbításokban született, egy az első félidő, egy pedig a második félidő végén.
  • A Monastir már öt mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2023. április 2-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a Réal Bamako csapatát).

Ennek a mérkőzésnek a visszavágója:

2023. ápr. 23. 18:00
Monastir - ASEC Mimosas
0:0

ASEC Mimosas utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Monastir utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Monastir győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az ASEC Mimosas kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Monastir kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az ASEC Mimosas sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a CAF Konföderációs Kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az ASEC Mimosas 3 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Monastir pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az ASEC Mimosas jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az ASEC Mimosas olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Rivers United, a Diables Noirs vagy a Sporting Gagnoa. A Monastir pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Club Africain Tunis, a Mazembe vagy a Rejiche. A Monastir erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

ASEC Mimosas 2903., Monastir 1602. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Monastir jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az ASEC Mimosas csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.