Főoldal » Meccsek » 2023. július 20. » Arsenal Tivat - Alashkert

Arsenal Tivat - Alashkert 1:6 (0:2)

Európa Konferencia Liga mérkőzés, selejtező, 1. forduló - 2023. július 20. 20:30
Helyszín: DG Arena (Podgorica)

Agdon ('40, 0-1), Agdon ('45+1, 0-2), Agdon ('48, 0-3), Boban Djordjevic ('58, 1-3), Yeison Racines ('74, 1-4), Serob Grigoryan ('90+2, 1-5), Annan Mensah ('90+4, 1-6)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Három gól is született a hosszabbításokban, egy az első félidő, kettő pedig a második félidő végén.
  • Agdon mesterhármast ért el a mérkőzésen.

Ennek a mérkőzésnek a visszavágója:

2023. júl. 13. 19:00
Alashkert - Arsenal Tivat
1:1 (0:1)

Arsenal Tivat utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereség

Alashkert utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Alashkert győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben az Arsenal Tivat egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alashkert négyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Alashkert az utóbbi mérkőzéseit.

Az elmúlt egy évben az Arsenal Tivat olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Buducnost Podgorica, a Jezero vagy a Jedinstvo BP. Az Alashkert pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Ararat-Armenia, a Shirak vagy az Ararat Yerevan. Az Alashkert erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Arsenal Tivat olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Rudar Pljevlja, az Iskra Danilovgrad vagy a Sutjeska Niksic. Az Alashkert gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Urartu, a Pyunik vagy a Podbeskidzie. Az Arsenal Tivat csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Arsenal Tivat 3029., Alashkert 1136. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alashkert jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Alashkert nyeri ezt a találkozót.