Főoldal » Meccsek » 2019. május 29. » Arsenal Kiev - Karpaty Lviv

Arsenal Kiev - Karpaty Lviv 2:3 (1:3)

Ukrán Bajnokság mérkőzés, rájátszás, alsó ház, 10. forduló - 2019. május 29. 16:00
Helyszín: Stadion Dynamo im. Valery Lobanovsky (Kyjiv)

Oleksandr Kovpak ('4, 1-0), Andriy Nesterov ('18, 1-1), Sergiy Myakushko ('20, 11-esből, 1-2), Denis Miroshnichenko ('45+2, 1-3), Artur Avagimian ('90+2, 2-3)

45%

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • Artem Fedetskiy az egyetlen a mezőnyből, aki hat Arsenal Kiev - Karpaty Lviv mérkőzésen is szerepelt.

Arsenal Kiev utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Karpaty Lviv utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Karpaty Lviv győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Arsenal Kiev csapatának kedvez (5:3).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Arsenal Kiev stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Arsenal Kiev kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Karpaty Lviv egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Arsenal Kiev sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Ukrán Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Arsenal Kiev 2 győzelmet, 4 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Karpaty Lviv pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Arsenal Kiev jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Arsenal Kiev olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Vorskla Poltava vagy a Desna. A Karpaty Lviv pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Dinamo Minsk, a Vorskla Poltava. A Karpaty Lviv erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Arsenal Kiev olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Desna. A Karpaty Lviv gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Desna. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.

Arsenal Kiev 952., Karpaty Lviv 470. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Karpaty Lviv jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Arsenal Kiev csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.