Főoldal » Meccsek » 2022. december 22. » Arenteiro - Atlético Madrid

Arenteiro - Atlético Madrid 1:3 (1:1)

Spanyol Kupa mérkőzés, 2. forduló - 2022. december 22. 21:00
Helyszín: Estadio de Espiñedo (O Carballiño)

Marquitos ('42, 1-0), Yannick Ferreira Carrasco ('45+1, 11-esből, 1-1), Pablo Barrios ('76, 1-2), Yannick Ferreira Carrasco ('90+1, 1-3)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Atlético Madrid utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Atlético Madrid győzelem
Az elmúlt fél évben az Arenteiro egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Madrid ötször nyert idegenben és négyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol Kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Arenteiro 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Madrid pedig idegenben egyszer nyert. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben az Arenteiro olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Almería. Az Atlético Madrid pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Juventus. Az Atlético Madrid erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Arenteiro 7729., Atlético Madrid 22. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Madrid jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint az Atlético Madrid nyeri ezt a találkozót.