Főoldal » Meccsek » 2022. augusztus 20. » Antalyaspor - Trabzonspor

Antalyaspor - Trabzonspor 5:2 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. január 14-én is volt Antalyaspor - Trabzonspor mérkőzés!

Török Bajnokság mérkőzés, 3. forduló - 2022. augusztus 20. 20:45
Helyszín: Corendon Airlines Park (Antalya)

Fernando ('14, 1-0), Haji Wright ('40, 11-esből, 2-0), Enis Bardhi ('45+5, 2-1), Enis Bardhi ('73, 2-2), Gökdeniz Bayrakdar ('81, 3-2), Gökdeniz Bayrakdar ('90+6, 4-2), Haji Wright ('90+8, 5-2)

• Három gól is született a hosszabbításokban, egy az első félidő, kettő pedig a második félidő végén.
  • Ugurcan Cakir az egyetlen a mezőnyből, aki tizenegy Antalyaspor - Trabzonspor mérkőzésen is szerepelt.

Antalyaspor utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Trabzonspor utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Trabzonspor győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben hétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Trabzonspor csapatának kedvez (13:9).

Ebből a csapatok háromszor játszottak az Antalyaspor stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Trabzonspor csapatának kedvez (5:4).

Az elmúlt fél évben az Antalyaspor egyszer sem nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Trabzonspor egyszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Trabzonspor az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Török Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Antalyaspor 4 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Trabzonspor pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Antalyaspor jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Antalyaspor olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sivasspor, a Konyaspor. A Trabzonspor pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Adana Demirspor vagy az Istanbulspor. Az Antalyaspor erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Antalyaspor olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Galatasaray vagy a Shakhtar Donetsk. A Trabzonspor gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Rizespor, a Kayserispor. Az Antalyaspor csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Antalyaspor 408., Trabzonspor 94. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Trabzonspor jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Trabzonspor nyeri ezt a találkozót.