Főoldal » Meccsek » 2021. március 31. » Andorra - Magyarország

Andorra - Magyarország 1:4 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. szeptember 8-án is volt Magyarország - Andorra mérkőzés!

VB selejtező mérkőzés, Európa, I csoport - 2021. március 31. 20:45
Helyszín: Estadi Nacional (Andorra la Vella)

Fiola Attila ('45+2, 0-1), Gazdag Dániel ('51, 0-2), Kleinheisler László ('58, 0-3), Marc Pujol ('90+3, 11-esből, 1-3), Loic Négo ('90, 1-4)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • Emili García az egyetlen a mezőnyből, aki öt Andorra - Magyarország mérkőzésen is szerepelt.

Andorra utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlen

Magyarország utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Magyarország győzelem

Az elmúlt fél évben Andorra egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint Magyarország háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette Magyarország az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a VB selejtező mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Andorra 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, Magyarország pedig idegenben egyszer nyert. Ez alapján Magyarország szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben Andorra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Feröer szigetek, a Zöld-foki Köztársaság vagy a Lettország. A Magyarország gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Montenegro, a Wales vagy a Horvátország. Magyarország csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Andorra 4116., Magyarország 1649. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Magyarország jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint Magyarország válogatottja nyeri ezt a találkozót.