Főoldal » Meccsek » 2018. február 25. » Anderlecht - Mouscron-Péruwelz

Anderlecht - Mouscron-Péruwelz 5:3 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. január 26-án is volt Mouscron-Péruwelz - Anderlecht mérkőzés!

Belga Bajnokság mérkőzés, 28. forduló - 2018. február 25. 14:30
Helyszín: Stade Constant Vanden Stock (Bruxelles), 20.500 néző

Ryota Morioka ('26, 1-0), Lukasz Teodorczyk ('45+2, 11-esből, 2-0), Lukasz Teodorczyk ('57, 3-0), Lukasz Teodorczyk ('61, 4-0), Taiwo Awoniyi ('70, 4-1), Benjamin Van Durmen ('72, 4-2), Teddy Mezague ('84, 4-3), Ryota Morioka ('90+2, 5-3)

40%

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Lukasz Teodorczyk mesterhármast ért el a mérkőzésen.
  • Az Anderlecht négy góllal is vezetett, de a meccs végére ez az előny két gólra apadt.
  • Dimitri Mohamed az egyetlen a mezőnyből, aki hét Anderlecht - Mouscron-Péruwelz mérkőzésen is szerepelt.

Anderlecht utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelem

Mouscron-Péruwelz utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Mouscron-Péruwelz győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Anderlecht csapatának kedvez (14:4).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Anderlecht stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Anderlecht csapatának kedvez (9:0).

Az elmúlt fél évben az Anderlecht kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Mouscron-Péruwelz egyszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Anderlecht sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Belga Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Anderlecht 6 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Mouscron-Péruwelz pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát az Anderlecht jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Anderlecht olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Gent. A Mouscron-Péruwelz pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Mechelen. Az Anderlecht erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Anderlecht olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sporting Charleroi, a Standard Liege vagy a Genk. A Mouscron-Péruwelz gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Waasland-Beveren, a Royal Antwerp vagy a Sint-Truidense. Az Anderlecht csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Anderlecht 22., Mouscron-Péruwelz 798. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Anderlecht jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus az Anderlecht csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.