Főoldal » Meccsek » 2015. szeptember 5. » Amorebieta - La Roda

Amorebieta - La Roda 3:2 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2016. január 24-én is volt La Roda - Amorebieta mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2015. szeptember 5. 16:00

Antonio Megías ('18, 0-1), Ibai ('30, 1-1), Adrien Goni ('33, 1-2), Orbegozo ('51, 2-2), Goiria ('90, 3-2)

• A mérkőzés mind az öt gólját másik játékos szerezte.

Amorebieta utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereség

La Roda utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Inkább La Roda győzelem

Az elmúlt fél évben az Amorebieta egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a La Roda egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a La Roda az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Amorebieta 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a La Roda pedig idegenben egyszer kapott ki.

Az elmúlt egy évben az Amorebieta olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Leioa. A La Roda gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Real Sociedad II. A La Roda csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Amorebieta 1482., La Roda 2237. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Amorebieta jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a La Roda nyeri ezt a találkozót.