Főoldal » Meccsek » 2023. július 3. » Amerikai Egyesült Államok - Trinidad és Tobago

Amerikai Egyesült Államok - Trinidad és Tobago 6:0 (3:0)

Arany Kupa mérkőzés, A csoport - 2023. július 3. 01:00
Helyszín: Bank of America Stadium (Charlotte, North Carolina)

Jesus Ferreira ('14, 1-0), Jesus Ferreira ('38, 2-0), Jesus Ferreira ('45+3, 11-esből, 3-0), Cade Cowell ('65, 4-0), Gianluca Busio ('79, 5-0), Brandon Vázquez ('90+4, 6-0)

• Jesus Ferreira mesterhármast ért el a mérkőzésen.
  • Marvin Phillip az egyetlen a mezőnyből, aki hét Amerikai Egyesült Államok - Trinidad és Tobago mérkőzésen is szerepelt.

Amerikai Egyesült Államok utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Trinidad és Tobago utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Trinidad és Tobago győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya Amerikai Egyesült Államok csapatának kedvez (7:0). A mérkőzést a hazai pályán játszotta.

Az elmúlt fél évben Amerikai Egyesült Államok egyszer sem nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint Trinidad és Tobago egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette Trinidad és Tobago az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, az Arany Kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Amerikai Egyesült Államok 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, Trinidad és Tobago pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát Amerikai Egyesült Államok jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben Amerikai Egyesült Államok olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Szerbia. A Trinidad és Tobago gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Bolívia. Amerikai Egyesült Államok csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Amerikai Egyesült Államok 954., Trinidad és Tobago 2485. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Amerikai Egyesült Államok jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus Amerikai Egyesült Államok válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.