Főoldal » Meccsek » 2022. április 2. » Altach - Admira

Altach - Admira 2:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. augusztus 30-án is volt Admira - Altach mérkőzés!

Osztrák Bajnokság mérkőzés, alsó ház, 25. forduló - 2022. április 2. 17:00
Helyszín: CASHPOINT Arena (Altach)

Ange Nanizayamo ('45+1, öngól, 0-1), Stefano Surdanovic ('48, 0-2), Christoph Monschein ('53, 11-esből, 1-2), Felix Strauss ('90+6, 2-2)

• Volt, hogy az Admira két góllal is vezetett, de végül az Altach kiegyenlített.
  • Ezek a játékosok 24 Altach - Admira mérkőzésen is játszottak: Jan Zwischenbrugger, Andreas Leitner.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot.

Altach utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Admira utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem