Főoldal » Meccsek » 2015. október 25. » Almería II - La Hoya Lorca

Almería II - La Hoya Lorca 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2016. március 13-án is volt La Hoya Lorca - Almería II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2015. október 25. 15:30

Carballo ('89, 0-1)

Almería II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereség

La Hoya Lorca utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább La Hoya Lorca győzelem
Az elmúlt fél évben az Almería II háromszor nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a La Hoya Lorca egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Almería II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Almería II 3 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a La Hoya Lorca pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az Almería II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Almería II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva. A La Hoya Lorca pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Villanovense. Az Almería II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Almería II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az UCAM Murcia. A La Hoya Lorca gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Linense. Az Almería II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Almería II 2864., La Hoya Lorca 1394. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a La Hoya Lorca jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Almería II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.