Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Focikatalogus.hu fejléc
       



Facebook
Twitter

Fontosabb mérkőzések:










Focikatalógus All-Time csapatok

Az All-Time listáról
A focikatalógus.hu a 2008/2009-es bajnokságtól kezdve napjainkig tartja nyilván a mérkőzések eredményeit, és ez a lista az ez időszak alatt lejátszott mérkőzésekből áll össze.
A győzelemért 3 pont, a döntetlenért 1 pont jár, csakúgy mint a legtöbb bajnokságban. A lista az összes adatbázisban tárolt mérkőzés alapján készült - bajnokságok, kupaküzdelmek, nemzetközi mérkőzések és barátságos mérkőzések eredményei mind szerepet játszottak a végeredményben.
Focikatalógus All-Time
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... végére
HelyCsapatMeccs dbGyőzDöntVerGólarányPontTeljÁtlag gól/meccs
1.Barcelona636453109741664-518146877%2,6-0,8
2.Real Madrid59242184871536-593134776%2,6-1,0
3.Shakhtar Donetsk612412105951273-531134173%2,1-0,9
4.Bayern München59141094871453-496132475%2,5-0,8
5.Celtic6063811031221256-553124669%2,1-0,9
6.Manchester United5993721181091150-549123469%1,9-0,9
7.Benfica576376941061163-516122271%2,0-0,9
8.Basel6113611291211264-708121266%2,1-1,2
9.Salzburg5793541201051277-552118268%2,2-1,0
10.Chelsea5933521241171178-577118066%2,0-1,0
11.FC Porto536354102801086-408116472%2,0-0,8
12.Dinamo Kiev5763491141131099-516116167%1,9-0,9
13.Paris St. Germain562345125921114-487116069%2,0-0,9
14.Dinamo Zágráb5613461111041079-476114968%1,9-0,8
15.Arsenal5893441161291160-632114865%2,0-1,1
16.Anderlecht5913371271271136-620113864%1,9-1,0
17.Atlético Madrid5973271411291011-555112263%1,7-0,9
18.PSV Eindhoven541339951071146-541111269%2,1-1,0
19.Olympiakos Pireus537338941051021-440110869%1,9-0,8
20.Ajax5423301101021208-534110068%2,2-1,0
21.Partizan52133091100987-423108169%1,9-0,8
22.Manchester City5613261031321135-588108164%2,0-1,0
23.Borussia Dortmund5373211081081151-558107166%2,1-1,0
24.Juventus52531312389935-458106267%1,8-0,9
25.Sevilla6023151131741056-726105859%1,8-1,2
26.FC Kobenhavn549311123115955-507105664%1,7-0,9
27.Debreceni VSC5923091291541136-697105659%1,9-1,2
28.Liverpool5873011441421028-615104759%1,8-1,0
29.Maribor5642991491161044-615104662%1,9-1,1
30.Sparta Praha545304131110972-504104364%1,8-0,9
31.Fenerbahce540306124110978-550104264%1,8-1,0
32.Legia Warszawa554309115130945-519104263%1,7-0,9
33.Club Brugge5803081161561094-686104060%1,9-1,2
34.Steaua Bukarest587288166133888-557103058%1,5-0,9
35.Tottenham562295132135989-618101760%1,8-1,1
36.Videoton548299119130998-499101662%1,8-0,9
37.PAOK Saloniki555290125140819-49299560%1,5-0,9
38.Zenit Szentpétervár522288126108910-48999063%1,7-0,9
39.Viktoria Plzen4992951031011025-53698866%2,1-1,1
40.Rosenborg5132861171101060-56097563%2,1-1,1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... végére
Amennyiben a honlapunkon közzétett adatokban, eredményekben hibát vagy hiányosságot fedezel fel, kérlek jelezd azt felénk e-mailben.

Minden jog fenntartva © 2017, www.focikatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Bannereink | Kapcsolat: info(kukac)focikatalogus.hu | WebMinute Kft.