Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Focikatalogus.hu fejléc
       



Facebook
Twitter

Fontosabb mérkőzések:










Focikatalógus All-Time csapatok

Az All-Time listáról
A focikatalógus.hu a 2008/2009-es bajnokságtól kezdve napjainkig tartja nyilván a mérkőzések eredményeit, és ez a lista az ez időszak alatt lejátszott mérkőzésekből áll össze.
A győzelemért 3 pont, a döntetlenért 1 pont jár, csakúgy mint a legtöbb bajnokságban. A lista az összes adatbázisban tárolt mérkőzés alapján készült - bajnokságok, kupaküzdelmek, nemzetközi mérkőzések és barátságos mérkőzések eredményei mind szerepet játszottak a végeredményben.
Focikatalógus All-Time
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... végére
HelyCsapatMeccs dbGyőzDöntVerGólarányPontTeljÁtlag gól/meccs
1.Barcelona648461113741696-524149677%2,6-0,8
2.Real Madrid60542888891565-608137276%2,6-1,0
3.Bayern München60242094881481-506135475%2,5-0,8
4.Shakhtar Donetsk618416105971286-539135373%2,1-0,9
5.Celtic6183871061251277-570126768%2,1-0,9
6.Manchester United6143811211121176-563126469%1,9-0,9
7.Benfica588381981091189-531124170%2,0-0,9
8.Basel6193681301211283-712123466%2,1-1,2
9.Chelsea6093601311181203-585121166%2,0-1,0
10.Salzburg5873581241051299-556119868%2,2-0,9
11.FC Porto548363105801119-419119473%2,0-0,8
12.Paris St. Germain574355125941150-500119069%2,0-0,9
13.Dinamo Kiev5823531151141114-521117467%1,9-0,9
14.Arsenal6053501221331188-651117265%2,0-1,1
15.Dinamo Zágráb5663501121041091-480116268%1,9-0,8
16.Atlético Madrid6103381421301039-560115663%1,7-0,9
17.Anderlecht6023421281321150-636115464%1,9-1,1
18.Olympiakos Pireus548346951071043-449113369%1,9-0,8
19.PSV Eindhoven549344971081162-551112969%2,1-1,0
20.Ajax5523371131021236-545112468%2,2-1,0
21.Manchester City5773381051341171-603111965%2,0-1,0
22.Juventus53632212589953-459109168%1,8-0,9
23.Partizan52833294102995-433109069%1,9-0,8
24.Borussia Dortmund5483251111121170-575108666%2,1-1,0
25.Liverpool6013101491421070-630107960%1,8-1,0
26.Sevilla6143201161781077-747107658%1,8-1,2
27.Debreceni VSC5963121291551147-701106560%1,9-1,2
28.Fenerbahce5493131261101001-556106565%1,8-1,0
29.FC Kobenhavn554313124117965-514106364%1,7-0,9
30.Club Brugge5883151171561119-696106260%1,9-1,2
31.Maribor5693001521171050-621105262%1,8-1,1
32.Legia Warszawa561312116133959-531105263%1,7-0,9
33.Sparta Praha548306131111982-507104964%1,8-0,9
34.Tottenham5763041351371023-631104761%1,8-1,1
35.Steaua Bukarest594292166136901-563104258%1,5-0,9
36.PAOK Saloniki565299126140851-497102360%1,5-0,9
37.Videoton5523001191331002-506101962%1,8-0,9
38.Viktoria Plzen5063011041011047-540100766%2,1-1,1
39.Sporting CP538295118125912-543100362%1,7-1,0
40.Zenit Szentpétervár527291127109918-495100063%1,7-0,9
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... végére
Amennyiben a honlapunkon közzétett adatokban, eredményekben hibát vagy hiányosságot fedezel fel, kérlek jelezd azt felénk e-mailben.

Minden jog fenntartva © 2018, www.focikatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Bannereink | Kapcsolat: info(kukac)focikatalogus.hu | WebMinute Kft.