Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Focikatalogus.hu fejléc
       



Facebook
Twitter

Fontosabb mérkőzések:










Focikatalógus All-Time csapatok

Az All-Time listáról
A focikatalógus.hu a 2008/2009-es bajnokságtól kezdve napjainkig tartja nyilván a mérkőzések eredményeit, és ez a lista az ez időszak alatt lejátszott mérkőzésekből áll össze.
A győzelemért 3 pont, a döntetlenért 1 pont jár, csakúgy mint a legtöbb bajnokságban. A lista az összes adatbázisban tárolt mérkőzés alapján készült - bajnokságok, kupaküzdelmek, nemzetközi mérkőzések és barátságos mérkőzések eredményei mind szerepet játszottak a végeredményben.
Focikatalógus All-Time
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... végére
HelyCsapatMeccs dbGyőzDöntVerGólarányPontTeljÁtlag gól/meccs
1.Barcelona611433106721599-502140577%2,6-0,8
2.Real Madrid56340179831472-570128276%2,6-1,0
3.Shakhtar Donetsk57939099901210-498126973%2,1-0,9
4.Bayern München56238990831377-468125775%2,5-0,8
5.Benfica54736090971115-479117071%2,0-0,9
6.Manchester United5693511141041087-530116768%1,9-0,9
7.Celtic569355971171162-523116268%2,0-0,9
8.Basel5773421201151195-672114666%2,1-1,2
9.Chelsea5683351211121119-551112666%2,0-1,0
10.FC Porto50933597771016-386110272%2,0-0,8
11.Paris St. Germain540326122921040-476110068%1,9-0,9
12.Salzburg5423281121021192-528109667%2,2-1,0
13.Anderlecht5623211221191093-577108564%1,9-1,0
14.Dinamo Kiev5383261061061016-480108467%1,9-0,9
15.Arsenal5593231131231100-600108265%2,0-1,1
16.Dinamo Zágráb5293251031011014-454107868%1,9-0,9
17.Atlético Madrid569315127127978-535107263%1,7-0,9
18.Olympiakos Pireus5093258797973-409106270%1,9-0,8
19.PSV Eindhoven517323911031093-521106068%2,1-1,0
20.Ajax515315106941139-501105168%2,2-1,0
21.Borussia Dortmund508308101991086-515102567%2,1-1,0
22.Manchester City5373051011311063-574101663%2,0-1,1
23.Juventus49829612082877-424100867%1,8-0,9
24.FC Kobenhavn516297115104902-471100665%1,7-0,9
25.Sevilla5722991081651008-685100559%1,8-1,2
26.Fenerbahce512297113102935-513100465%1,8-1,0
27.Debreceni VSC5632931231471074-664100259%1,9-1,2
28.Partizan4823048395913-39499569%1,9-0,8
29.Sparta Praha517291122104931-47699564%1,8-0,9
30.Club Brugge5492901111481033-65198160%1,9-1,2
31.Liverpool555281135139955-58697859%1,7-1,1
32.Maribor525279140106992-57097762%1,9-1,1
33.Legia Warszawa520287109124885-49897062%1,7-1,0
34.Tottenham538279129130935-59896660%1,7-1,1
35.Steaua Bukarest553269156128819-52596358%1,5-0,9
36.Videoton511277110124921-46394161%1,8-0,9
37.PAOK Saloniki525273121131779-47094060%1,5-0,9
38.Zenit Szentpétervár488269119100853-46692663%1,7-1,0
39.Panathinaikosz506268116122784-45892061%1,5-0,9
40.Sporting CP494269109116824-49991662%1,7-1,0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... végére
Amennyiben a honlapunkon közzétett adatokban, eredményekben hibát vagy hiányosságot fedezel fel, kérlek jelezd azt felénk e-mailben.

Minden jog fenntartva © 2017, www.focikatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Bannereink | Kapcsolat: info(kukac)focikatalogus.hu | WebMinute Kft.