Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Focikatalogus.hu fejléc
       



Facebook
Twitter

Fontosabb mérkőzések:










Focikatalógus All-Time csapatok

Az All-Time listáról
A focikatalógus.hu a 2008/2009-es bajnokságtól kezdve napjainkig tartja nyilván a mérkőzések eredményeit, és ez a lista az ez időszak alatt lejátszott mérkőzésekből áll össze.
A győzelemért 3 pont, a döntetlenért 1 pont jár, csakúgy mint a legtöbb bajnokságban. A lista az összes adatbázisban tárolt mérkőzés alapján készült - bajnokságok, kupaküzdelmek, nemzetközi mérkőzések és barátságos mérkőzések eredményei mind szerepet játszottak a végeredményben.
Focikatalógus All-Time
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... végére
HelyCsapatMeccs dbGyőzDöntVerGólarányPontTeljÁtlag gól/meccs
1.Barcelona615437106721614-507141777%2,6-0,8
2.Real Madrid57040779841494-575130076%2,6-1,0
3.Shakhtar Donetsk586394101911224-505128373%2,1-0,9
4.Bayern München56539290831387-473126675%2,5-0,8
5.Benfica55136391971125-482118071%2,0-0,9
6.Manchester United5763541161061094-535117868%1,9-0,9
7.Celtic574360971171178-526117768%2,1-0,9
8.Basel5843451231161213-683115866%2,1-1,2
9.Chelsea5733391211131133-557113866%2,0-1,0
10.Salzburg5483331121031202-533111168%2,2-1,0
11.Paris St. Germain544329123921052-477111068%1,9-0,9
12.FC Porto51233698781022-391110672%2,0-0,8
13.Arsenal5653291131231115-603110065%2,0-1,1
14.Anderlecht5663241231191102-581109564%1,9-1,0
15.Dinamo Zágráb5353301031021027-460109368%1,9-0,9
16.Dinamo Kiev5443291061091029-488109367%1,9-0,9
17.Atlético Madrid574318128128985-541108263%1,7-0,9
18.Olympiakos Pireus5113268897976-410106670%1,9-0,8
19.PSV Eindhoven519324921031098-523106468%2,1-1,0
20.Ajax520318106961151-508106068%2,2-1,0
21.Borussia Dortmund512311102991095-521103567%2,1-1,0
22.Manchester City5413091011311078-576102863%2,0-1,1
23.Juventus50630112184891-434102467%1,8-0,9
24.Partizan4903118396929-398101669%1,9-0,8
25.FC Kobenhavn522300116106912-479101665%1,7-0,9
26.Fenerbahce518299116103944-520101365%1,8-1,0
27.Debreceni VSC5682961241481083-671101259%1,9-1,2
28.Sevilla5763001091671017-694100958%1,8-1,2
29.Sparta Praha521293124104937-480100364%1,8-0,9
30.Club Brugge5542931121491042-65799160%1,9-1,2
31.Liverpool560285136139966-58699159%1,7-1,0
32.Legia Warszawa527292111124899-49898762%1,7-0,9
33.Maribor5332811431091001-58198662%1,9-1,1
34.Tottenham543283129131954-60397860%1,8-1,1
35.Steaua Bukarest556271156129824-52796958%1,5-0,9
36.Videoton519284110125937-46596262%1,8-0,9
37.PAOK Saloniki532277121134788-47695260%1,5-0,9
38.Zenit Szentpétervár495273119103862-47193863%1,7-1,0
39.Panathinaikosz512271117124790-46593061%1,5-0,9
40.Viktoria Plzen46927410194954-50092366%2,0-1,1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... végére
Amennyiben a honlapunkon közzétett adatokban, eredményekben hibát vagy hiányosságot fedezel fel, kérlek jelezd azt felénk e-mailben.

Minden jog fenntartva © 2017, www.focikatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Bannereink | Kapcsolat: info(kukac)focikatalogus.hu | WebMinute Kft.