Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Focikatalogus.hu fejléc
       



Facebook
Twitter

Fontosabb mérkőzések:










Focikatalógus All-Time csapatok

Az All-Time listáról
A focikatalógus.hu a 2008/2009-es bajnokságtól kezdve napjainkig tartja nyilván a mérkőzések eredményeit, és ez a lista az ez időszak alatt lejátszott mérkőzésekből áll össze.
A győzelemért 3 pont, a döntetlenért 1 pont jár, csakúgy mint a legtöbb bajnokságban. A lista az összes adatbázisban tárolt mérkőzés alapján készült - bajnokságok, kupaküzdelmek, nemzetközi mérkőzések és barátságos mérkőzések eredményei mind szerepet játszottak a végeredményben.
Focikatalógus All-Time
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... végére
HelyCsapatMeccs dbGyőzDöntVerGólarányPontTeljÁtlag gól/meccs
1.Barcelona626445107741644-515144277%2,6-0,8
2.Real Madrid58241582851518-585132776%2,6-1,0
3.Shakhtar Donetsk602406103931254-518132173%2,1-0,9
4.Bayern München58140392861431-488130175%2,5-0,8
5.Celtic5963751011201236-543122669%2,1-0,9
6.Manchester United5893651171071131-544121269%1,9-0,9
7.Benfica567371931031152-505120671%2,0-0,9
8.Basel6013551261201242-702119166%2,1-1,2
9.Chelsea5833461231141160-564116166%2,0-1,0
10.Salzburg5693461181051255-548115668%2,2-1,0
11.Dinamo Kiev5653441101111079-500114267%1,9-0,9
12.FC Porto526347100791058-401114172%2,0-0,8
13.Paris St. Germain553337124921080-481113568%2,0-0,9
14.Dinamo Zágráb5543421081041065-470113468%1,9-0,8
15.Arsenal5783361151271138-621112365%2,0-1,1
16.Anderlecht5813321261231124-601112264%1,9-1,0
17.Atlético Madrid5873251341281004-549110963%1,7-0,9
18.Olympiakos Pireus527333931011005-428109269%1,9-0,8
19.PSV Eindhoven533332941071123-534109068%2,1-1,0
20.Ajax5353241101011180-529108267%2,2-1,0
21.Borussia Dortmund5273191051031133-538106267%2,1-1,0
22.Manchester City5513171021321108-580105364%2,0-1,1
23.Partizan5093218999962-416105269%1,9-0,8
24.FC Kobenhavn540309120111945-497104765%1,8-0,9
25.Juventus51430712186909-442104268%1,8-0,9
26.Debreceni VSC5833051271511121-682104260%1,9-1,2
27.Sevilla5923091131701040-711104059%1,8-1,2
28.Fenerbahce534304121109967-543103364%1,8-1,0
29.Sparta Praha538301128109961-497103164%1,8-0,9
30.Maribor5542941481121034-598103062%1,9-1,1
31.Liverpool5782961411411005-608102959%1,7-1,1
32.Legia Warszawa547303115129934-514102462%1,7-0,9
33.Club Brugge5733031151551081-680102460%1,9-1,2
34.Steaua Bukarest577281164132859-549100758%1,5-1,0
35.Videoton539294116129974-48899862%1,8-0,9
36.Tottenham552289131132970-60999860%1,8-1,1
37.PAOK Saloniki549287124138811-48998560%1,5-0,9
38.Zenit Szentpétervár513285122106896-48097763%1,7-0,9
39.Viktoria Plzen48828610399996-52496166%2,0-1,1
40.Rosenborg5042821141081045-55296063%2,1-1,1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... végére
Amennyiben a honlapunkon közzétett adatokban, eredményekben hibát vagy hiányosságot fedezel fel, kérlek jelezd azt felénk e-mailben.

Minden jog fenntartva © 2017, www.focikatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Bannereink | Kapcsolat: info(kukac)focikatalogus.hu | WebMinute Kft.