Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Focikatalogus.hu fejléc
       



Facebook

Fontosabb mérkőzések:










Focikatalógus All-Time csapatok

Az All-Time listáról
A focikatalógus.hu a 2008/2009-es bajnokságtól kezdve napjainkig tartja nyilván a mérkőzések eredményeit, és ez a lista az ez időszak alatt lejátszott mérkőzésekből áll össze.
A győzelemért 3 pont, a döntetlenért 1 pont jár, csakúgy mint a legtöbb bajnokságban. A lista az összes adatbázisban tárolt mérkőzés alapján készült - bajnokságok, kupaküzdelmek, nemzetközi mérkőzések és barátságos mérkőzések eredményei mind szerepet játszottak a végeredményben.
Focikatalógus All-Time
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
HelyCsapatMeccs dbGyőzDöntVerGólarányPontTeljÁtlag gól/meccs
1.Barcelona678480121771764-551156177%2,6-0,8
2.Real Madrid63344694931642-645143275%2,6-1,0
3.Bayern München62743897921559-533141175%2,5-0,9
4.Shakhtar Donetsk6414321061031336-556140273%2,1-0,9
5.Celtic6424021111291322-587131768%2,1-0,9
6.Manchester United6363951231181207-579130869%1,9-0,9
7.Benfica6043931001111226-541127971%2,0-0,9
8.Basel6433801341291323-745127466%2,1-1,2
9.Salzburg6153771281101366-582125968%2,2-0,9
10.Paris St. Germain601374129981223-525125169%2,0-0,9
11.Chelsea6333721351261239-615125166%2,0-1,0
12.FC Porto570378108841157-434124273%2,0-0,8
13.Dinamo Kiev6103681211211157-552122567%1,9-0,9
14.Atlético Madrid6413571471371094-585121863%1,7-0,9
15.Arsenal6303631241431239-684121364%2,0-1,1
16.Dinamo Zágráb5873611151111124-503119868%1,9-0,9
17.Anderlecht6213501311401180-667118163%1,9-1,1
18.Manchester City6003541071391224-623116965%2,0-1,0
19.PSV Eindhoven5663551011101200-571116669%2,1-1,0
20.Ajax5693491151051271-562116268%2,2-1,0
21.Olympiakos Pireus5633521001111070-463115668%1,9-0,8
22.Juventus561341129911003-475115268%1,8-0,8
23.Partizan554347981091041-458113969%1,9-0,8
24.Sevilla6433331241861120-788112358%1,7-1,2
25.Liverpool6233221541471119-650112060%1,8-1,0
26.Borussia Dortmund5693331191171204-607111865%2,1-1,1
27.Fenerbahce5733291301141059-585111765%1,8-1,0
28.Debreceni VSC6223221351651187-740110159%1,9-1,2
29.FC Kobenhavn5773241271261000-548109963%1,7-0,9
30.Legia Warszawa584325120139994-556109563%1,7-1,0
31.Club Brugge6103231251621160-729109460%1,9-1,2
32.Maribor5913121571221104-646109362%1,9-1,1
33.Tottenham5993171411411069-656109261%1,8-1,1
34.Sparta Praha5663161371131017-524108564%1,8-0,9
35.Steaua Bukarest615303171141932-587108059%1,5-1,0
36.PAOK Saloniki583314126143891-512106861%1,5-0,9
37.Videoton5683101221361027-515105262%1,8-0,9
38.Sporting CP565309123133947-569105062%1,7-1,0
39.Viktoria Plzen5283101101081078-574104066%2,0-1,1
40.Crvena Zvezda4883188288931-419103671%1,9-0,9
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Amennyiben a honlapunkon közzétett adatokban, eredményekben hibát vagy hiányosságot fedezel fel, kérlek jelezd azt felénk e-mailben.

Minden jog fenntartva © 2018, www.focikatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Bannereink | Kapcsolat: info(kukac)focikatalogus.hu | WebMinute Kft.