Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Focikatalogus.hu fejléc
       



Facebook
Twitter

Fontosabb mérkőzések:










Focikatalógus All-Time csapatok

Az All-Time listáról
A focikatalógus.hu a 2008/2009-es bajnokságtól kezdve napjainkig tartja nyilván a mérkőzések eredményeit, és ez a lista az ez időszak alatt lejátszott mérkőzésekből áll össze.
A győzelemért 3 pont, a döntetlenért 1 pont jár, csakúgy mint a legtöbb bajnokságban. A lista az összes adatbázisban tárolt mérkőzés alapján készült - bajnokságok, kupaküzdelmek, nemzetközi mérkőzések és barátságos mérkőzések eredményei mind szerepet játszottak a végeredményben.
Focikatalógus All-Time
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... végére
HelyCsapatMeccs dbGyőzDöntVerGólarányPontTeljÁtlag gól/meccs
1.Barcelona615437106721614-507141777%2,6-0,8
2.Real Madrid57040779841494-575130076%2,6-1,0
3.Shakhtar Donetsk593398102931234-510129673%2,1-0,9
4.Bayern München56939690831403-475127875%2,5-0,8
5.Celtic581364991181195-531119168%2,1-0,9
6.Benfica55536591991130-489118671%2,0-0,9
7.Manchester United5783561161061101-538118468%1,9-0,9
8.Basel5903491241171225-690117166%2,1-1,2
9.Chelsea5743401211131136-557114166%2,0-1,0
10.Salzburg5553391121041227-537112968%2,2-1,0
11.Dinamo Kiev5523351071101046-493111267%1,9-0,9
12.FC Porto515337100781026-393111172%2,0-0,8
13.Paris St. Germain544329123921052-477111068%1,9-0,9
14.Anderlecht5713281231201113-588110765%1,9-1,0
15.Arsenal5683311131241120-607110665%2,0-1,1
16.Dinamo Zágráb5413341031041039-463110568%1,9-0,9
17.Atlético Madrid574318128128985-541108263%1,7-0,9
18.PSV Eindhoven523326931041102-526107168%2,1-1,0
19.Olympiakos Pireus5153279098984-413107169%1,9-0,8
20.Ajax523320106971156-512106668%2,2-1,0
21.Borussia Dortmund5153121031001102-528103967%2,1-1,0
22.Manchester City5413091011311078-576102863%2,0-1,1
23.Partizan4953148497938-402102669%1,9-0,8
24.Juventus50630112184891-434102467%1,8-0,9
25.FC Kobenhavn526302117107920-483102365%1,7-0,9
26.Debreceni VSC5732981251501091-674101959%1,9-1,2
27.Fenerbahce523299118106948-527101565%1,8-1,0
28.Sparta Praha527296126105951-488101464%1,8-0,9
29.Sevilla5783011091681020-697101258%1,8-1,2
30.Liverpool564288137139975-588100159%1,7-1,0
31.Maribor5402851441111011-59099962%1,9-1,1
32.Legia Warszawa533295113125913-50399862%1,7-0,9
33.Club Brugge5602951131521053-66599859%1,9-1,2
34.Steaua Bukarest562274158130834-53498058%1,5-1,0
35.Tottenham543283129131954-60397860%1,8-1,1
36.Videoton526287113126951-47397462%1,8-0,9
37.PAOK Saloniki537280121136797-48296160%1,5-0,9
38.Zenit Szentpétervár498276119103868-47394763%1,7-0,9
39.Panathinaikosz516274118124795-46794061%1,5-0,9
40.Viktoria Plzen47527710197972-51293265%2,0-1,1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... végére
Amennyiben a honlapunkon közzétett adatokban, eredményekben hibát vagy hiányosságot fedezel fel, kérlek jelezd azt felénk e-mailben.

Minden jog fenntartva © 2017, www.focikatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Bannereink | Kapcsolat: info(kukac)focikatalogus.hu | WebMinute Kft.