Főoldal » Meccsek » 2022. október 16. » All Boys - CA Defensores de Belgrano

All Boys - CA Defensores de Belgrano 0:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. szeptember 30-án is volt CA Defensores de Belgrano - All Boys mérkőzés!

Argentin Másodosztály mérkőzés, feljutásért, 1. forduló - 2022. október 16. 01:10
Helyszín: Estadio Islas Malvinas (Capital Federal, Ciudad de Buenos Aires)

Ezequiel Aguirre ('45+1, 0-1), Nicolás Benegas ('90+2, 0-2)

• A mérkőzés mindkét gólja a a hosszabbításokban született, egy az első félidő, egy pedig a második félidő végén.
  • Juan Olivares az egyetlen a mezőnyből, aki hat All Boys - CA Defensores de Belgrano mérkőzésen is szerepelt.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot.

All Boys utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlen

CA Defensores de Belgrano utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább CA Defensores de Belgrano győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az All Boys csapatának kedvez (5:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az All Boys stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az All Boys csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben az All Boys négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a CA Defensores de Belgrano háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az All Boys sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Argentin Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az All Boys 10 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a CA Defensores de Belgrano pedig idegenben ötször nyert, négyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az All Boys jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az All Boys olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Quilmes, a Ferro Carril Oeste vagy a Brown de Adrogué. A CA Defensores de Belgrano pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Guillermo Brown, a Gimnasia Mendoza vagy az Atlanta. Az All Boys erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

All Boys 1036., CA Defensores de Belgrano 2118. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az All Boys jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az All Boys csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.