Főoldal » Meccsek » 2022. október 9. » Alianza Atlético - Atlético Grau

Alianza Atlético - Atlético Grau 4:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. január 28-án is volt Atlético Grau - Alianza Atlético mérkőzés!

Perui Bajnokság mérkőzés, 15. forduló - 2022. október 9. 18:00
Helyszín: Estadio Municipal Melanio Coloma Calderón (Sullana)

Luis Alvarez ('10, 0-1), Joaquín Aguirre ('45+7, 1-1), Franco Zanelatto ('54, 2-1), Jeremy Canela ('66, 3-1), Marcio Valverde ('90+5, 11-esből, 4-1)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • A játékvezető két piroslapot is kiosztott: Marcelo Gaona és Fernando Márquez játékosoknak.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot és kétszer piroslapot.

Alianza Atlético utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Atlético Grau utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Atlético Grau győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Alianza Atlético csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben az Alianza Atlético négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Grau kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Alianza Atlético sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Perui Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alianza Atlético 6 győzelmet, 4 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Grau pedig idegenben háromszor nyert, négyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Alianza Atlético jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alianza Atlético olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Universidad César Vallejo, a Deportivo Binacional vagy az Ayacucho. Az Atlético Grau pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Universidad César Vallejo, az Ayacucho vagy az Academia Cantolao. Az Alianza Atlético erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Alianza Atlético olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sport Boys. Az Atlético Grau gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Carlos Manucci. Az Alianza Atlético csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Alianza Atlético 3066., Atlético Grau 2869. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Grau jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Alianza Atlético csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.