Főoldal » Meccsek » 2021. augusztus 19. » Alianza Atlético - Alianza Universidad

Alianza Atlético - Alianza Universidad 1:2 (0:1)

Perui Bajnokság mérkőzés, 7. forduló - 2021. augusztus 19. 18:00
Helyszín: Estadio Monumental (Lima)

Julio Landauri ('45+2, 0-1), Víctor Perlaza ('61, 11-esből, 1-1), Renato Espinoza ('90+1, 1-2)

Alianza Atlético győzelem:
15 tipp (33%)
17 tipp (37%)
Alianza Universidad győzelem:
13 tipp (28%)

Alianza Atlético utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

Alianza Universidad utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlen

Inkább Alianza Universidad győzelem
Az elmúlt fél évben az Alianza Atlético egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alianza Universidad egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Alianza Atlético sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Perui Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alianza Atlético 1 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alianza Universidad pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ez alapján az Alianza Universidad szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Alianza Atlético olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huancayo. Az Alianza Universidad pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Cusco. Az Alianza Universidad erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Alianza Atlético olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Academia Cantolao, az Ayacucho vagy a Deportivo Binacional. Az Alianza Universidad gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Deportivo Municipal, a Deportivo Binacional vagy a Melgar. Az Alianza Universidad csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Alianza Atlético 5132., Alianza Universidad 2473. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alianza Universidad jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói összességében döntetlenre tippelnek.
A Focikatalógus szerint az Alianza Universidad nyeri ezt a találkozót.