Főoldal » Meccsek » 2019. október 27. » Algeciras - Talavera

Algeciras - Talavera 0:3 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. február 4-én is volt Talavera - Algeciras mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2019. október 27. 17:00
Helyszín: Estadio Nuevo Mirador (Algeciras)

Sergio San José ('58, 0-1), Juanra ('81, 0-2), Aguilera ('84, 0-3)

38%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Algeciras győzelem:
19 tipp (51%)
12 tipp (32%)
Talavera győzelem:
6 tipp (16%)

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereség

Talavera utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Talavera győzelem
Az elmúlt fél évben az Algeciras kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Talavera egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Algeciras sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Algeciras 2 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Talavera pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Algeciras jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Algeciras olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sevilla Atlético vagy a Yeclano. A Talavera pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Don Benito vagy a RSD Alcalá. Az Algeciras erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Algeciras olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az AD Ceuta vagy a Gaz Metan Medias. A Talavera gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Yeclano, az UCAM Murcia. Az Algeciras csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Algeciras 2448., Talavera 1763. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Talavera jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Algeciras csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.