Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 10. » Algeciras - Leonesa

Algeciras - Leonesa 0:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. február 19-én is volt Leonesa - Algeciras mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2022. szeptember 10. 21:30
Helyszín: Estadio Nuevo Mirador (Algeciras)

Alberto Solís ('10, 0-1)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot.

Algeciras győzelem:
29 tipp (74%)
5 tipp (12%)
Leonesa győzelem:

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

Leonesa utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Leonesa győzelem
Az elmúlt fél évben az Algeciras egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Leonesa egyszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Algeciras sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Algeciras 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Leonesa pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Algeciras jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Algeciras olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Rayo Majadahonda vagy a Sevilla Atlético. A Leonesa pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a S.S. Reyes, a Talavera. Az Algeciras erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Algeciras 1878., Leonesa 916. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Leonesa jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Algeciras csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.