Főoldal » Meccsek » 2015. december 19. » Algeciras - La Hoya Lorca

Algeciras - La Hoya Lorca 2:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2016. május 7-én is volt La Hoya Lorca - Algeciras mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 18. forduló - 2015. december 19. 16:00

Javi Medina ('5, 1-0), Carlos Alcántara ('83, 1-1), Javi Chico ('90, 2-1)

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelem

La Hoya Lorca utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább La Hoya Lorca győzelem
Az elmúlt fél évben az Algeciras háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a La Hoya Lorca egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Algeciras sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Algeciras 4 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a La Hoya Lorca pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Algeciras jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Algeciras olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Marbella, a Linense. A La Hoya Lorca pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Villanovense vagy az Almería II. Az Algeciras erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Algeciras olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Jaén. A La Hoya Lorca gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Linense. A La Hoya Lorca csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Algeciras 2357., La Hoya Lorca 1394. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a La Hoya Lorca jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Algeciras csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.