Főoldal » Meccsek » 2016. november 2. » Alcoyano - Prat

Alcoyano - Prat 3:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. március 26-án is volt Prat - Alcoyano mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2016. november 2. 19:30

López Silva ('27, 1-0), Barnils ('54, 1-1), Óscar Munoz ('59, 1-2), David Torres ('77, 2-2), Gato ('89, 3-2)

• A mérkőzés mind az öt gólját másik játékos szerezte.

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlen

Prat utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Prat győzelem
Az elmúlt fél évben az Alcoyano négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Prat egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Alcoyano sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alcoyano 5 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Prat pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Alcoyano jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II. A Prat pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Hércules. A Prat erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Alcoyano 979., Prat 2779. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcoyano jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Alcoyano csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.