Főoldal » Meccsek » 2017. március 19. » Alcoyano - L'Hospitalet

Alcoyano - L'Hospitalet 3:1 (2:1)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 30. forduló - 2017. március 19. 16:00

Jorge Hernández ('13, 1-0), Jorge Hernández ('27, 2-0), Higón ('40, 2-1), David Torres ('89, 3-1)

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

L'Hospitalet utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Inkább L'Hospitalet győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Alcoyano csapatának kedvez (4:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Alcoyano stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Alcoyano csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben az Alcoyano háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a L'Hospitalet egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Alcoyano sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alcoyano 9 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a L'Hospitalet pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és kilencszer kapott ki. Tehát az Alcoyano jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Hércules. A L'Hospitalet pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Levante II. Az Alcoyano erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Alcoyano 979., L'Hospitalet 1992. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcoyano jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Alcoyano csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.