Főoldal » Meccsek » 2020. június 22. » Alanyaspor - Trabzonspor

Alanyaspor - Trabzonspor 2:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 4-én is volt Alanyaspor - Trabzonspor mérkőzés!

Török Bajnokság mérkőzés, 28. forduló - 2020. június 22. 20:00
Helyszín: Bahçeşehir Okulları Stadyumu (Alanya)

Abdulkadir Ömür ('7, 0-1), Papiss Cissé ('45+1, 1-1), Filip Novák ('51, 1-2), Anastasios Bakasetas ('90+5, 2-2)

• Ezek a játékosok hat Alanyaspor - Trabzonspor mérkőzésen is játszottak: Joăo Pereira, Junior Fernándes, Efecan Karaca.

Alanyaspor utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségDöntetlen

Trabzonspor utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Trabzonspor győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Alanyaspor csapatának kedvez (8:6).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Alanyaspor stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben az Alanyaspor egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Trabzonspor kétszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Trabzonspor az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Török Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alanyaspor 4 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Trabzonspor pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent. Ez alapján a Trabzonspor szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben az Alanyaspor olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Galatasaray, a KF Tiranë vagy az Antalyaspor. A Trabzonspor pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Fenerbahce, a Genclerbirligi vagy a Göztepe Izmir. Az Alanyaspor erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Alanyaspor olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Genclerbirligi. A Trabzonspor gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Denizlispor. Az Alanyaspor csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Alanyaspor 1326., Trabzonspor 102. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Trabzonspor jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a Trabzonspor nyeri ezt a találkozót.