Főoldal » Meccsek » 2019. január 10. » Al Taawoun - Al Hazm

Al Taawoun - Al Hazm 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 29-én is volt Al Taawoun - Al Hazm mérkőzés!

Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzés, 16. forduló - 2019. január 10. 16:10
Helyszín: Prince Abdullah bin Abdul Aziz Stadium (King Abdullah Sport City Stadium)

Abdulfattah Mohamed Adam ('90+4, 1-0), Masood Bekheet ('90+8, 1-1)

34%

• A mérkőzés mindkét gólja a a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után született.

Al Taawoun utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Al Hazm utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Inkább Al Hazm győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Al Taawoun kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al Hazm kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Al Taawoun sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Al Taawoun 2 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al Hazm pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Al Taawoun jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Al Taawoun olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Al-Ittihad, az Al Feiha. Az Al Hazm pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Al-Hilal vagy az Al Kholood. Az Al Taawoun erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Al Taawoun 2246., Al Hazm 3531. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al Taawoun jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Al Taawoun csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.