Főoldal » Meccsek » 2023. február 5. » Al Shamal - Al Sailiya

Al Shamal - Al Sailiya 0:5 (0:1)

Katari Bajnokság mérkőzés, 13. forduló - 2023. február 5. 17:00
Helyszín: Suheim Bin Hamad Stadium (Qatar SC Stadium)

Carlos Strandberg ('45+1, 0-1), Mohammed Muddather ('60, 0-2), Mehrdad Mohammadi ('76, 11-esből, 0-3), Mehrdad Mohammadi ('80, 0-4), Mehrdad Mohammadi ('90+1, 0-5)

• Mehrdad Mohammadi mesterhármast ért el a mérkőzésen.
  • Mustafa Hafeth az egyetlen a mezőnyből, aki hat Al Shamal - Al Sailiya mérkőzésen is szerepelt.

Al Shamal utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Al Sailiya utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlen

Inkább Al Sailiya győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 5:5, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Al Shamal stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Al Sailiya csapatának kedvez (3:2).
Az elmúlt fél évben az Al Shamal egyszer sem nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al Sailiya egyszer sem nyert idegenben és kétszer kapott ki.
Ha az elmúlt egy évben, a Katari Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Al Shamal 1 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al Sailiya pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Al Shamal jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Al Shamal olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Al Arabi Doha, az Al-Rayyan vagy az Al Duhail. Az Al Sailiya gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Al-Wakra, az Umm-Salal vagy az Al-Rayyan. Az Al Shamal csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Al Shamal 3412., Al Sailiya 1669. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al Sailiya jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Al Shamal csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.