Főoldal » Meccsek » 2024. április 19. » Al Riyadh - Al Ta'ee

Al Riyadh - Al Ta'ee 1:2 (0:1)

Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzés, 28. forduló - 2024. április 19. 17:00
Helyszín: Prince Faisal bin Fahd Stadium (Ar-Riyāḍ)

Bernard Mensah ('45+1, 0-1), Abdulhadi Al Harajan ('59, 1-1), Khalid Bin Shuwayyi ('90+12, öngól, 1-2)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Al Riyadh győzelem:
30 tipp (75%)
8 tipp (20%)
Al Ta'ee győzelem:
2 tipp (5%)

Al Riyadh utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Al Ta'ee utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségVereség

Inkább Al Ta'ee győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Al Ta'ee csapatának kedvez (3:2).
Az elmúlt fél évben az Al Riyadh egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al Ta'ee egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Al Riyadh sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Al Riyadh 2 győzelmet, 4 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al Ta'ee pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Al Riyadh jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Al Riyadh olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Damak. Az Al Ta'ee pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Al Fateh. Az Al Ta'ee erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Al Riyadh olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Al Khaleej vagy az Al-Hilal. Az Al Ta'ee gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Al Akhdoud, az Al Khaleej. Az Al Riyadh csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Al Riyadh 4639., Al Ta'ee 2965. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al Ta'ee jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Al Riyadh csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.