Főoldal » Meccsek » 2023. szeptember 30. » Al-Jazira Club - Al Bataeh

Al-Jazira Club - Al Bataeh 3:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 30-án is volt Al Bataeh - Al-Jazira Club mérkőzés!

Arab Bajnokság mérkőzés, 4. forduló - 2023. szeptember 30. 15:20
Helyszín: Mohammed Bin Zayed Stadium (Abū ẓabī)

Abdalla Ramadan ('19, 1-0), Paulinho ('45+2, 1-1), Pozuelo ('53, 2-1), Oumar Traore ('90+7, 3-1)

Korábbi Al-Jazira Club - Al Bataeh mérkőzések:

Al-Jazira Club győzelem

2023. ápr. 24. 3:1 (1:0)
2022. dec. 19. 4:2 (1:3)

Al Bataeh győzelem

Al-Jazira Club utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Al Bataeh utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Al Bataeh győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Al-Jazira Club csapatának kedvez (7:3).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Al-Jazira Club stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Al-Jazira Club csapatának kedvez (3:1).

Az elmúlt fél évben az Al-Jazira Club egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al Bataeh egyszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Al Bataeh az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, az Arab Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Al-Jazira Club 3 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al Bataeh pedig idegenben egyszer nyert és háromszor kapott ki. Tehát az Al-Jazira Club jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Al-Jazira Club olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Al-Nasr Dubai. Az Al Bataeh pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Al-Wahda. Az Al Bataeh erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Al-Jazira Club olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Al Ittifaq, a Sharjah vagy az Al-Wahda. Az Al Bataeh gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Al-Jazira Club, az Al-Ahli Dubai vagy az Al Ain. Az Al Bataeh csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Al-Jazira Club 995., Al Bataeh 4551. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al-Jazira Club jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Al-Jazira Club csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.