Főoldal » Meccsek » 2023. november 11. » Al Akhdoud - Al Hazm

Al Akhdoud - Al Hazm 2:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 6-án is lesz Al Hazm - Al Akhdoud mérkőzés!

Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzés, 13. forduló - 2023. november 11. 16:00
Helyszín: Prince Hathloul Bin Abdul Aziz Sport City Stadium (Najran)

Leandre Tawamba Kana ('20, 1-0), Leandre Tawamba Kana ('90+3, 2-0), Tozé ('90+7, 2-1)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Al Hazm utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereség

Inkább Al Hazm győzelem

Az elmúlt fél évben az Al Akhdoud egyszer sem nyert hazai pályán és hatszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al Hazm egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Al Hazm az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Al Akhdoud 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al Hazm pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Al Hazm szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Al Akhdoud olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Al Khaleej, az Al Feiha vagy az Al Fateh. Az Al Hazm gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Damak, az Al-Shabab Riyadh vagy az Al Ahli Jeddah. Az Al Hazm csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Al Akhdoud 6809., Al Hazm 2913. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al Hazm jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Al Hazm nyeri ezt a találkozót.