Főoldal » Meccsek » 2021. december 17. » Al Ain - Al-Wasl Dubai

Al Ain - Al-Wasl Dubai 3:3 (3:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 20-án is lesz Al Ain - Al-Wasl Dubai mérkőzés!

Arab Liga Kupa mérkőzés, negyeddöntő - 2021. december 17. 17:15
Helyszín: Hazza Bin Zayed Stadium (Al-'Ayn)

Michel Araújo ('5, 0-1), Kodjo Laba ('19, 11-esből, 1-1), Kodjo Laba ('32, 2-1), Michel Araújo ('43, 2-2), Caio ('45+1, 3-2), Michel Araújo ('90+3, 3-3)

• Az Al-Wasl Dubai összes gólját (három gólt) Michel Araújo szerezte.
  • Ezek a játékosok tizenkét Al Ain - Al-Wasl Dubai mérkőzésen is játszottak: Khalid Eisa, Bandar Mohamed.

Al Ain utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Al-Wasl Dubai utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Al-Wasl Dubai győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Al Ain csapatának kedvez (18:4).

Ebből a csapatok háromszor játszottak az Al Ain stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Al Ain csapatának kedvez (11:2).

Az elmúlt fél évben az Al Ain kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al-Wasl Dubai kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. A statisztika alapján az Al Ain sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Arab Liga Kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Al Ain 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al-Wasl Dubai pedig idegenben egyszer nyert. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben az Al Ain olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Al Dhafra, az Ittihad Kalba. Az Al-Wasl Dubai pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Baniyas vagy az Emirates Club. Az Al Ain erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Al Ain 813., Al-Wasl Dubai 1350. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al Ain jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Al Ain csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.