Főoldal » Meccsek » 2018. augusztus 5. » AFC Eskilstuna - Halmstad

AFC Eskilstuna - Halmstad 2:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. október 29-én is volt AFC Eskilstuna - Halmstad mérkőzés!

Svéd Másodosztály mérkőzés, 17. forduló - 2018. augusztus 5. 17:30
Helyszín: Tunavallen (Eskilstuna)

Onyedikachuwu Nnamani ('19, 1-0), Gustav Jarl ('90+2, 2-0), Gabriel Gudmundsson ('90+4, 2-1)

64%

• Jesper Westerberg, Andreas Bengtsson és Gabriel Gudmundsson összesen hat AFC Eskilstuna - Halmstad mérkőzésen szerepeltek.

AFC Eskilstuna utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Halmstad utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Halmstad győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az AFC Eskilstuna csapatának kedvez (8:4).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az AFC Eskilstuna stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az AFC Eskilstuna csapatának kedvez (4:1).

Az elmúlt fél évben az AFC Eskilstuna kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Halmstad háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Halmstad az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Svéd Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az AFC Eskilstuna 4 győzelmet és 4 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Halmstad pedig idegenben négyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az AFC Eskilstuna jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az AFC Eskilstuna olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Degerfors, a Värnamo vagy a Norrby. A Halmstad pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Gefle, a Degerfors vagy a Värnamo. A Halmstad erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

AFC Eskilstuna 1249., Halmstad 580. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Halmstad jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Halmstad nyeri ezt a találkozót.