Főoldal » Meccsek » 2021. január 30. » Adanaspor - Eskisehirspor

Adanaspor - Eskisehirspor 5:2 (3:0)

Török Másodosztály mérkőzés, 19. forduló - 2021. január 30. 14:00
Helyszín: 5 Ocak Fatih Terim Stadyumu (Adana)

Ergin Keles ('21, 1-0), Ognjen Ozegovic ('27, 2-0), Ahmethan Köse ('45+2, 3-0), Ognjen Ozegovic ('48, 4-0), Hamed Sholaja ('57, 4-1), Ognjen Ozegovic ('76, 11-esből, 5-1), Mehmet Özcan ('90+3, 5-2)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Ognjen Ozegovic mesterhármast ért el a mérkőzésen.
  • Mehmet Özcan, Furgan Polat és Bedirhan Altunbas összesen hét Adanaspor - Eskisehirspor mérkőzésen szerepeltek.
  • Az Eskisehirspor már tíz mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2020. november 25-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Kastamonuspor csapatát).

Adanaspor utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereség

Eskisehirspor utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelem

Inkább Eskisehirspor győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Adanaspor csapatának kedvez (8:5).

Ebből a csapatok háromszor játszottak az Adanaspor stadionjában, a gólarány 5:5, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Adanaspor kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Eskisehirspor egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Adanaspor sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Török Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Adanaspor 3 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Eskisehirspor pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Adanaspor jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Adanaspor olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Bandirmaspor, a Tuzlaspor vagy az Altay Izmir. Az Eskisehirspor gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Altay Izmir, az Istanbulspor vagy a Giresunspor. Az Eskisehirspor csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Adanaspor 1509., Eskisehirspor 519. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Eskisehirspor jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Adanaspor csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.