Főoldal » Meccsek » 2024. április 16. » Academica Puerto Cabello - Metropolitanos

Academica Puerto Cabello - Metropolitanos 2:3 (0:1)

Venezuelai Bajnokság mérkőzés, 12. forduló - 2024. április 16. 01:00
Helyszín: Complejo Deportivo Socialista (Puerto Cabello)

Jhon Chancellor ('45+3, 0-1), Charlis Ortiz ('46, 0-2), Kevin De La Hoz ('51, 0-3), Jesús Cantillo ('80, 1-3), Jesús Cantillo ('90+9, 2-3)

• A Metropolitanos három góllal is vezetett, de a meccs végére ez az előny egy gólra apadt.
  • Tito Rojas az egyetlen a mezőnyből, aki tizenhárom Academica Puerto Cabello - Metropolitanos mérkőzésen is szerepelt.
  • Ez volt Charlis Ortiz 4. gólja, melyet az Academica Puerto Cabello hálójába lőtt.
  • Az Academica Puerto Cabello már öt mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2024. március 17-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Caracas csapatát).

Academica Puerto Cabello utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereség

Metropolitanos utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább Metropolitanos győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 7:7, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Ebből a csapatok háromszor játszottak az Academica Puerto Cabello stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Metropolitanos csapatának kedvez (4:2).
Az elmúlt fél évben az Academica Puerto Cabello négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Metropolitanos négyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Academica Puerto Cabello sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Venezuelai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Academica Puerto Cabello 3 győzelmet, 4 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Metropolitanos pedig idegenben kétszer nyert és háromszor kapott ki. Tehát az Academica Puerto Cabello jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Academica Puerto Cabello olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Caracas, az Estudiantes Mérida vagy a Defensor Sporting. A Metropolitanos pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Caracas, a Deportivo La Guaira vagy a Monagas. A Metropolitanos erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Academica Puerto Cabello olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Nacional Montevideo vagy a Deportivo Táchira. A Metropolitanos gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Deportivo Garcilaso, az UCV. Az Academica Puerto Cabello csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Academica Puerto Cabello 1709., Metropolitanos 1465. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Metropolitanos jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Academica Puerto Cabello csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.